Bant çeşitleri; Koli Bantları, Çift Taraflı Bantlar, Maskeleme Bantları, Teknik Bantlar, Renkli Bantlar, Desenli Bantlar, Kraft Bantlar, Şeffaf Bantlar, Yer İşaretleme Bantları ve 3M bantlar olarak sınıflandırılabilir.

Bant Çeşitleri Koli Bandı, 3m Bantlar

Bant Çeşitleri

Bant Çeşitleri

3M Bantlar 3M Bant Çeşitler
Duct Tape
Led Şerit Bandı
3M Vinil Bant
3M 766I Vinil Bant
Yer işaretleme bandı
3M 9R110W, 3M 9R110B, 3M 9R110G
3m Kaydırmaz Bant
3M 620 Safety Walk
Fosforlu Bant Reflektif Bant
Koli bandı
Lifli Bant
Alüminyum folyo bant
Kaydırmaz Bant 40 TL
Çit taraflı filmik bant
Çift taraflı kırmızı polyester bant
VHB Çift taraflı silikonlu bant
Baskılı Bant
Şeffaf Koli bandı
Renkli Bantlar
Çift Taraflı Bant
Maskeleme Bandı
Şeffaf Bantlar

Bu bant çeşitleri, kullanılacak yere göre kendi aralarında yüzlerce farklı ürün çeşidine sahiptirler. İlgili linkleri takip ederek tam istediğiniz bandı mutlaka bulabilirsiniz.

Solin Ambalaj, her türlü bandın yüzlerce farklı varyasyonunu stoklarında her zaman bulundurmaktadır. İstenildiğinde her çeşit bant üzerine firmanıza özel olarak baskıda yapabiliriz.

Bant kadar yoğun kullanım alanı ve çeşidi olan başka bir ambalaj malzemesi yoktur.

Bantlar, kullanım amacınıza göre çok farklı sınıflara ayrılabilirler.

Koli Bandı Çeşitleri

Koli Bandı

Koli Bandı

Koli bantları, şeffaf bant günlük hayatımızda yeri asla değişmeyecek; tamirattan, tadilata, paketlemeden, günlük kullanıma kadar her alanda yardımcımız olmuştur. İstisnasız her firmanın kullandığı paketleme bileşenlerinden birisidir. Dolayısıyla sektörlerdeki ihtiyaç da buna bağlı olarak çok fazladır.

Koli bandının kullanım alanı olan her yerde kuşkusuz başka bir yardımcı ürün kullanılamaz. Bu da ev için bile olsa dahi; tüketiminin çok fazla olduğu anlamına gelmektedir. Solin ambalaj olarak gerek kurumsal, gerekse daha küçük ölçeklerde ürün temini sağlamaktayız. Koli Bantları

Çift Taraflı Bant Çeşitleri

Çift Taraflı Bant

Çift Taraflı Bant

Çift taraflı bant her geçen gün talebi artan yardımcı bir üründür. Sabitleme, yapıştırma, asma ve dekor amaçlı kullanımların hepsine uygundur. iki yüzeyinin de yapışkanlı olmasının günlük kullanımda kullanıcılara oldukça fayda sağlaması söz konusu olduğundan ihtiyaç duyulan özel bir üründür.Çift taraflı bantlar farklı iki yüzeyin birbirine yapıştırılması ve birleştirilmesi gibi işlemler için son derece uygundur. Çift Taraflı Bantlar

Maskeleme Bandı Çeşitleri

Maskeleme Bandı

Maskeleme Bandı

Maskeleme bandı genelde yardımcı ürünler olarak kullanılmaktadır. Kullanılacak bölgeye istendiği gibi uygulanabilen ve yapışma özelliği ihtiyaca yönelik olduğundan kullanım sonrasında çok kolay bir şekilde uygulandığı bölgeden sökülebilir. Maskeleme bandı çeşitleri ebat ve renk olarak farklılık göstermektedir.

Piyasada bulunan bir çok farklı maskeleme bandı çeşitleri kalite olarak kullanıcıları zor durumlarda bırakabilir. Genelde bu tarz ucuz kaliteli çeşit ürünler beklendiği gibi olmamasının yanında, amacına yönelik kullanımda bile sorun yaratabilmektedir. Dolayısıyla ürünün kalite anlamında işinize en fazla fayda sağlayacak ürün kalitesine yönelmeniz daha faydalı olacaktır. Maskeleme Bantları

Baskılı Bant Çeşitleri

Baskılı Bant

Baskılı Bant

Baskılı bant; işletme ve paketleme ihtiyacı olan olan her firmanın kullandığı ve kendi reklamını yapabildiği muazzam bir üründür. Baskılı koli bandı; firmanızın müşterilerinize kurumsal kimliğini en etkili ve efektif anlamda tanıtılmasını, ayrıca reklam maliyetlerinizi de belli bir oranda düşürmenizi sağlar.

Baskılı Bant

Baskılı Bant

Baskılı bant ihtiyaçları söz konusunda olduğunda talebinizin en kaliteli şekilde yerine getirilmesi için çalışmaktayız. Firma logonuzu bantın üzerine bastırarak müşterilerinize ve hatta müşteriniz olmayan kitlelere bile reklamınızı yapabilirsiniz. Kaliteli ürünler, mükemmel yapışma kalitesi, kurumsal kimliğinize katkısı söz konusu olduğunda en çok tercih edilen ürünlerdir. Türkiye’nin her yerine sipariş verebilirsiniz. Baskılı Bantlar

Renkli Bantlar

Renkli Bantlar

Renkli Bantlar

Renkli Bantlar

Teknik Bantlar

Teknik bantlar

Yer İşaretleme Bantları

Yer İşaretleme Bantları

Şeffaf Bant Çeşitleri

Şeffaf Bantlar

3M Bant Çeşitleri

3M Bantlar

Kraft Bantlar

Kraft Bantlar

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

Koli Bandı Perpa

87 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın