Karton Koli Çeşitleri Kutu Koli Taşınma Kolisi

Karton Koli Çeşitleri Kutu Koli

Karton Koli Çeşitleri Kutu Koli

Karton Koli, ambalaj malzemelerinin en önemli parçalarındandır. Solin ambalaj olarak her ebatta kutu koli ambalaj ve paketleme ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Karton Koli Kutu Koli Nedir

Kutu Koli

Karton Koli Mukavva Koli

Genellikle oluklu mukavva kağıttan üretilen, ürünlerin paketlenmesi, postalanması, ev ofis, taşıma vb. amaçlarla kullanılan ambalaj malzemesidir.

Kutu Koli Nerede Kullanılır

Öncelikle ürünlerinizi optimum şekilde paketleme ve dış etkilerden korunması amacıyla kullanılır. Ürünlerinizin, müşteriye gönderilmesi, kargo ve posta gibi alanlarda ve ev ofis taşımacılığında kullanılır. Her ebatta üretilebilmesinden dolayı gönderilerinizde büyük kolaylık sağlar.

Baskılı koli

Dağıtıma sunacağınız bir ürünleriniz varsa üzerinde firmanızı tanıtan logo ve adres gibi bilgilerin yanısıra ürün özelliklerini anlatan ve dikkat edilmesi gereken kuralları hatırlatan çeşitli uyarıların baskısı yapılabilir. Solin ambalaj olarak her ebatta, istediğiniz renkte baskılı imalat yapmaktayız.

Karton Koli Fiyatları:

Koli fiyatlarımız istediğiniz ebatlar, baskı olup olmamaması, baskı renk sayısı ve talep edilen miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En uygun, en ucuz fiyatlar için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Solin ambalaj olarak en kısa sürede, optimum fiyatlarla size hizmet vermeye hazırız.

Sipariş ve teslimat:

Firmamızla iletişime geçip, ebatları, adetleri, baskı olup olmayacağı, baskı renkleri belirlendikten sonra, size bir çalışma yapılır. Onay alındıktan sonra en kısa zamanda imalata geçilip, adresinize teslim edilir.

Ofis veya evinizi, veya yazlığınızı mı taşıyacaksınız? Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatları sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, balonlu naylon ambalaj ürünlerini aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

Evinizi taşırken bakkal market dolaşarak rica minnet kutu ambalaj malzemeleri aramayla uğraşmayın. kutu, balonlu naylon, streç film, bant, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle sizlere sunuyoruz.

Web sitemiz üzerinden tüm ambalaj malzemelerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. İletişim için mail atabilir ya da bizzat arayabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönülüp ihtiyacınız olan ambalaj malzemeleri en uygun fiyatlarla en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Diğer ambalaj malzemelerimiz hakkında bilgi edinmek için menüdeki ilgili linklere tıklayarak detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Ara

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173 Şişli, İSTANBUL

Telefon: +90 212 220 55 62

+90 212 220 55 63

Fax: +90 212 220 55 61

GSm / WhatsApp: +90 532 426 64 13

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

AMBALAJ PERPA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın