Poşet Kağıt Çanta Çeşitleri

Poşet Çeşitleri

Poşet Çeşitleri

Poşet Çeşitleri, mağaza poşeti, market poşeti, baskılı poşet, dijital baskılı poşet, takviyeli poşet, Atlet poşet,

Bez Çanta Çeşitleri Ham Bez Çanta, Tela Çanta
Baskılı Poşet Yunus Elektrik Perpa
Havalı Ambalaj Yastığı
Jelatin Ambalaj
Dijital Baskı Poşet
Market Poşeti
Mağaza Poşeti
Baskılı Takviyeli Poşet
Kurban Poşeti Fiyatları
Plastik Poşet Yönetmeliği
Baskılı Poşet Fiyatları

Genellikle plastikten veya kâğıttan yapılmış, içine çeşitli ürünler koymaya yarayan, farklı  ebatlarda olabilen taşıma malzemelerine poşet denir. Sattığınız ürünlerin müşterilerinize taşınma noktasında kolaylık sağlayan, birçok farklı materyal kullanılarak üretilen bir yardımcı ambalaj malzemesidir.

Kullanım alanına göre poşet çeşitleri

Poşetler, hangi malzemeden yapılırsa yapılsın artık kullanımı kaçınılmaz ambalaj malzemelerindendir. Yaşamın her alanında mutlaka kullanılmaktadır. Günümüzün kentlere yığılmış tüketim toplumlarında, alıcılar, ürettiğiniz, sattığınız ürünleri bir biçimde evlerine, işyerlerine çeşitli taşıma malzemeleri kullanarak ulaştırıyorlar. Bu malzemelerin en başta geleni poşetler.

Bugün poşetsiz bir yaşam neredeyse düşünülemeyecek durumda. Markete, mağazaya, dükkana nereye gidersek gidelim bir alış veriş yaptığımızda mutlaka O’nu kullanmak zorundayız.  O kadar çok tüketiyoruz ki, o ürünleri poşetsiz taşımamız mümkün değil.

Bugün ki yaşam biçimimiz, üretim odaklı değil, maalesef tüketim odaklı. Ne kadar çok tüketirsek o kadar çok ambalaj malzemesi taşıyoruz.  Bazılarımız biriktiriyor, gittiği yerlere taşıyıp yenisini istemiyor. Fakat bunlar çok küçük bir azınlık.

Hatırlıyor musunuz? Eskiden her bey efendi adam cebinde ketenden üretilmiş bir file taşırdı.  Belki ömrü boyunca o file O’na yeterdi. Sonra maliyetler düşsün diye fileler bile plastikten yapılmaya başlandı. Daha sonra Paltonun iç cebinde ömrün boyunca ne diye file taşıyacaksın diye bir algı gelişti. Bedava verilen poşetler var, ne diye file taşıyacaksın? Döndük poşete.  Milyonlarca ton doğada yüzyıllarca yok olmayacak atık ürettikten sonra döndük kağıda…

Kağıt çantalar, ilk zamanlar kurtuluş gibi görülse de sonunda anladık ki onlarda ormanlarımızın düşmanı. Mümkünse poşet kullanmayalım, çok az kullanalım.  Bizler, Solin Ambalaj olarak, Çok değil, az poşet tüketelim fikrindeyiz. Az tüketelim ama bu arada, mecbur isek, üzerinde sizin logonuz, bilgileriniz olsun..

Bez Çanta

Bez çanta, pamuk, keten veya sentetik ürünlerden üretilen çanta ve poşet çeşitleridir. Bez çantalar, geri dönüşümlü, uzun ömürlü ve çevre dostudur. Her geçen gün kirlenen dünyamızda plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çanta ve taşıma malzemesidir.

Poşet Fiyatları

Fiyatları ürünün kalitesi kullanılan malzeme kalınlık adet ve baskı tercihine göre değişiklik göstermektedir. Sorun dürüst tüccar olabilmek. Gerçekten o metrajda mı? o kalınlıkta, o gramaja..

Piyasadan aldığınız poşet fiyatlarını ucuz pahalı olarak değerlendirmek yerine kalite/ fiyat olarak değerlendirmek her zaman sizi zarar etmekten koruyacaktır. Sunduğumuz ürünlerin fiyatları kalitesine göre en uygun fiyatlardır. Solin Ambalaj olarak ürünlerimizi incelemeden poşet siparişleriniz için karar vermeyin…

Baskılı Poşet Çeşitleri

İşletmenizin logosu, bilgileriniz,  istediğiniz resim, yazı, figürlerin karar verdiğiniz poşetlerin üzerine baskısını yapabiliriz. Markanız yollarda taşınır, otobüs, minibüs, Metrobüs, her yerde..

Bu sayede kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. İhtiyacınızın olduğu her alanda çözümler sunan Solin Ambalaj bu ambalaj malzemesinde de her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Poşet Çeşitleri

Kullanımınıza göre ve kullandığınız ürünlerin özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Taşıma kuvveti, esneme ve gerilim mukavemeti özelliklerine göre mağaza, market, atlet, takviyeli  olarak adlandırılan çeşitleri bulunmaktadır. Siz de işinize uygun modellerimizi seçerek firmanıza özel poşet ürettirebilirsiniz.

Sipariş

Siparişleriniz için mağazamızı inceleyin, telefon ile bilgi alın veya mail göndererek talepte bulunabilirsiniz…

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173 Şişli İSTANBUL

BASKILI POŞET

DİJİTAL BASKILI POŞETLER

KURBAN POŞETİ

BASKILI POŞET FİYATLARI

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

48 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın