Tela Çanta Nonwoven Torba Doğa Dostu materyal

Tela Çanta (Nonwoven ) tamamen doğa dostu bir materyaldir. %100 doğal olan Tela Bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir.

Tela Çanta Nonwoven Torba

Tela Çanta

Tela Çanta

Tela bez çanta (Nonwoven ) tamamen doğa dostu bir materyaldir. %100 doğal olan Tela Bez çanta 1 yıl gibi kısa bir sürede doğaya zarar vermeden yok olabilmektedir.

Non Woven çantalar, antibakteriyel özelliklerinin yanı sıra nefes alabilen ürünlerdir. Bu malzeme su geçirmez özelliğe sahiptir. Üzerine firmanızın baskısını yaptırdığınızda müşterileriniz tarafından yıllarca kullanılabilecek reklam ve promosyon ürünüdür.

Baskılı Çanta

Tela çantalar üzerine firmanızın logo ve diğer mesajlarınızı en uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz. Tela Çantalar iyi bir tanıtım aracıdır. Tüketiciler çantayı her türlü taşıma işinde uzun süre kullanarak doğal reklamcılarınız olurlar.

Tela çantaların üzerine 2, 3 renk serigrafi baskı yapılabilir. Eğer az sayıda çanta yaptıracaksanız istediğiniz renklerde transfer yöntemiyle fotoğrafik baskılar yapabiliriz.

Tela Kumaş Kullanım Alanları

Dokusuz yüzey (Nonwoven )Tela : İpliğe dönüştürülmemiş, doğal yada kimyasal liflerin, özel bir takım yöntemlerle kaplanması ile elde edilen kumaştır. Dokunmamış telalar ucuz olması, pek çok çeşidinin bulunması ve kolay işlenebilir olması nedeniyle çok yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Dokunmamış yüzeyleri tela olarak kullanmanın dışında çok farklı sektörlerde, gittikçe artan bir hızla tüketilmektedir.

Dünya’da Tela Tüketimi

1985 1,1 milyon ton

1995 2,2 milyon ton 

2000 3,2 milyon ton

Tela kumaşların %90’ı K. Amerika, Japonya ve B.Avrupa da üretilmekte ve tüketilmektedir. Uzak doğu üretimi de son yıllarda belirgin bir şekilde artmaktadır. Tela olarak üretilebilen nonwoven kumaş çeşitlerinin %7 den fazlası ülkemizde de üretilmektedir. 

Telanın kullanım amaçları

Esnemeyi, kıvrılmayı önlemek

Şekli korumak 

Yaka, ve cep kapaklarına destek sağlamak 

Takım elbise ve paltolarda vücut bölümlerini desteklemek 

Belirli bir şeklin verilmesi ve omuz bölümlerini birleştirmek 

Düğme ve ilik alanlarını takviye etmek,

Çeşitli kenar bölgelerde takviye ve düzgünlük sağlamak 

Kemer ve bel şeritlerine sertlik ve destek vermektir

Tel/WhatsAppp: +90537 356 84 74

BEZ ÇANTA

POŞET ÇEŞİTLERİ

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

PERPA AMBALAJ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın