Palet Streç filmStreç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar.

Siyah dışardan görünmesini istemediğiniz yerlerde kullanılır

Siyah ve Beyaz Renklerde

Palet Streç Film

Teknolojinin gelişmesiyle paketleme alanında adeta devrim niteliğinde üretilen bir paketleme ve ambalaj ürünüdür. Streç filmler kullanım kolaylığı ve saklama koşullarının iyileştirilmesinden ürün paketlemeye ve hatta ürünlerin bir arada tutulması için sarma işlemlerine kadar her alanda kullanılmaktadır.

Gerek esneme katsayısının fazla olması; gerekse paketlenen ürünü koruma görevini yerine getirmesi bakımından oldukça kullanışlı bir üründür. Hemen Hemen saklama ve depolama denildiğinde uzun ömürlü işler için kullanılan streç film; paketleme sektörünün yıldızlarından biridir.

Palet Streç film fiyatları

Streç film fiyatları kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. boy ve ebat olarak farklı olmalarının fiyata yansıması sebebiyle normal kullanım için sunulan streç film ile Palet gibi sevkiyat materyalleri üzerindeki paketlerin sarılmasında kullanılan Streç filmler farklı fiyatlara sahip ürünlerimizdendir. siz de firmanız için bu tarz ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatlı ürünleri bizden temin edebilirsiniz. 17 mikron streç fiyatları

17 Mikron Streç Film

Palet Streç Film

Streç Film Kullanım Alanları

Streç filmlerin kullanım alanı genelde paketleme üzerinedir. Normal bir ev kullanıcısının buzdolabına koyduğu üründen tutun; büyük sevkiyatlar yapan üreticilerin palet üzerindeki ürünlerini sarmasına kadar her alanda kullanımı mevcuttur.

Ürün paketlemenin çok önemli olduğu gıda sektöründe hayat kurtaran bir malzemedir. haliyle böyle işe yarar bir ürün olması streç filmlerin değerini kullanıma bağlı olarak arttırıyor. Siz de her alanda bu ürünü kullanabilir; karmaşaya son verebilirsiniz…

Streç Film Kullanım Alanları

Streç Film Kullanım Alanları

Sreç Film Çeşitleri

Streç filmler normal ve palet streç olarak ikiye ayrılır. Normal kullanım (genel kullanım) için olan ürün son derece kullanışlı ve hemen hemen her alanda kullanılmakta olup özellikle küçük işletme ve evlerde tercih edilmektedir.

Palet streçler ise paketlemenin hem zaman olarak hem de sağlamlık açısından önemli olduğu ve düzen konusunda büyük faydalarının olması sebebiyle büyük ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği üründür. Streç Film ihtiyaçlarınızı Solin Ambalaj olarak Türkiye’nin her yerine hızlı servis hizmetlerimizle karşılamaktayız.

Ambalajda Streç Kullanımı

Palet streç nedir? Nasıl üretilir? Faydaları nelerdir?

Palet streçler,  5 katlı olup cast film tekniği ile üretilmektedir. Üretiminde kullanılan hammadde (LLDPE) liner ve katlar arasına lamine edilen yapıştırıcılardır. Kullanılan bu hammadde ve yapıştırıcılar sayesinde film diğer ambalaj malzemelerinde olmayan esnek bir yapıya sahip olup,  ürününüzü sıkıca kavrayarak bir arada uzun süre durmasını sağlar.

Palet streç üretimimizin büyük bölümü şeffaf olarak üretilmektedir. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda tek tarafı veya çift tarafı yapışkanlı içten veya dıştan kaygan, güneş ışınlarına karşı dirençli UV katkılı, ayrıca istenilen renk, ebat ve kalınlıklarda da özel üretimlerimiz bulunmaktadır.

Palet streçler, 2 çeşit üretilmektedir.
1- Süper Power Streç (Tam otomatik makineler için)
2- Power streç, (yarı otomatik makineler ve manuel kullanım için

Palet streçlerin genel özellikleri:

 • Palet Streç Filmler darbelere dayanıklıdır.
 • Kokusuz ve tatsızdır paketlenmiş ürünlerde kesinlikle tat veya koku etkisi bırakmaz.
 • Ürünlerinizi dış etkenlerden korur (güneş ışınları, yağmur, rüzgar, toz ve haşeratlardan)
 • Ürünlerinizi nakliye ve depolama esnasında güvenli bir şekilde bir arada durmasını sağlar(uzun mesafeli nakliyelerde en ideal ve ekonomik ambalaj malzemesidir)
 • Dünyada hiçbir ambalaj malzemesi endüstriyel kullanımda palet streçin maliyet ve kullanım kolaylığına sahip değildir.
 • Diğer ambalajlama tekniklerinde yüksek makina yatırımları gerekli iken palet streç ile ilgili ambalajlamada bu yatırım maliyetleri çok düşüktür
 • Streç film soğuğa ve sıcağa karşı dirençlidir. Bu nedenle raf ömrü uzundur.
 • Streç Filmler esnektir dolayısı ile ürünün şeklini alır.
 • Şeffaftır ürünün satışında avantaj sağlar.
 • Doğa dostudur %100 geri dönüşüm özelliği vardır.
 • Palet Streç filmlerde ebat, kalınlık ve miktar müşterinin istek ve taleplerine uygun olarak yapılır.
 • Renkli üretimi vardır.
Hangi Palet streçi tercih etmeliyim?

Power, süper power?
Manuel, elle sarılan veya, makine ile sarılan?
Bu seçim tamamen günlük sevkiyat miktarınıza bağlıdır. Günde bir kaç koli yapacaksanız, power streç el ile sarabilirsiniz. Eğer yüzlerce koli paketleyecek iseniz kesinlikle süper power streç kullanmalısınız.. Streç fiyatları

Palet Streç Film Siparişi

17 mikron 23 Mikron

17 mikron 23 Mikron

Streç filmler ve diğer tüm ürünlerimizle ilgili olarak siparişleriniz için bizi arayabilir; mail atabilir veya sitemiz üzerinden bizleri arayarak bize fiyat ve ürünler hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz..

Palet Streç Ölçüleri

17 Mikron Kalınlık

50cmx300mt, 50cmx200mt, 25cmx300mt, 10cmx200mt

23 Mikron Kalınlık

50cmx300mt, 50cmx200mt, 25cmx300mt, 10cmx200mt

Renkler: Şeffaf ve siyah

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173 Şişli, İSTANBUL

Telefon: +90 212 220 55 62

+90 212 220 55 63

Fax: +90 212 220 55 61

GSm / WhatsApp: +90 532 426 64 13

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

Perpa Ambalaj

21 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın