Bez Çanta Çeşitleri, Ham bez çanta Tela Çantalar

Bez Torba Çeşitleri Ham Bez torba, Tela Çanta

Bez Çanta Çeşitleri

Bez Çanta Çeşitleri, Ham bez çanta Tela Çanta

Bez Çanta, Bez torba imalatı, Ham bez çantalar. Plastiğin keşfinden bu yana büyük zorluklar yaşıyoruz. Dünyamız kirleniyor, canlı çeşitliliğimiz azalıyor. Temel neden plastik kullanımı. Bez torba kullanmak çok sevdiğiniz balinaların soyunun devam etmesini sağlayacaktır.

Bez Çanta

Bez Çanta

Bez Çantalar

Plastiğin keşfinden bu yana büyük zorluklar yaşıyoruz. Dünyamız kirleniyor, canlı çeşitliliğimiz azalıyor. Temel neden plastik kullanımı. Bez torba kullanmak çok sevdiğiniz balinaların soyunun devam etmesini sağlayacaktır.

Dünyada en yaygın ambalaj malzemesi plastik, petrol türevli poşetlerdir. Market, Mağaza, Bakkal vb. her yerde görebilirsiniz. Çok ucuz olduğu için fazla fazla alabilirsiniz. Fazlaları çöp poşeti yapabilirsiniz. Zaten bedavadırlar.

Peki tüketip attığınızda ne oluyor? 

Ham Bez Baykuş 01

Ham Bez Torba Baykuş 01

Bedavaya aldığınız poşetler, pet şişeler ve plastik içeren petrol türevli ürünler size, çocuklarınıza ve torunlarınıza kanser olarak geri dönüyor…

Dünyamız hızla yaşanılamayacak bir yere dönüyor. Şimdilik kaçabileceğimiz bir gezegen olmadığına ve o gezegen bulunduğunda bile sadece zenginlerin kaçabileceğini düşünürsek, biz bu dünyalıyız…

Bu ülkede, bu dünyada yaşayacağız, çocuklarımız, torunlarımız… Kirletmeyeceğiz, geleceğimizi karartmayacağız. Poşet değil bez çanta kullanacağız.

Bez Çantalar

Bez Torbalar

Şimdilik, akademik ve sosyal çevrelerde kullanım alanı bulabilen bez çantalar, gelecekte, mağaza, market vb. alanları da kapsayarak çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olacaktır.

Bez çantaların faydaları gerçekten çok fazladır. Geri dönüşümlü, bitkisel temelli malzemelerden üretilirler, doğayı kirletmezler.

Hammaddeleri, pamuk, keten vb. bitkisel lif, iplik üretilebilecek bitkilerdir. Üretiminde, Pamuk, keten, kenevir gibi bitkiler kullanılır. Bu bitkilerden üretilen bez çantalar doğaya zarar vermez.

Tela Çanta

Tela Çanta

Bez çanta tüketirsek ne olur?

Çok basit, Dünyada plastik, petrol türevli ve geri dönünüşümü olmayan malzemeler % 90 azalır.

Balinalar, Keçiler ve plastik oyunumuzu çözemeyen binlerce hayvan soylarının tükenmesinden kurtulur.

Kanser vb. vakalara çok daha az ödeme yaparak, kalanın refahımız için harcanmasını sağlayabiliriz.

Bez Çantalar, taşıma yardımcısı şeklinde yaygın olarak kullanılan çevreci bir üründür. Alternatif kumaşlar kullanılarak farklı üretim yöntemleri ile şekillendirilir. İçerisinde bulunan ürünleri korurken, görsel uygulama ile reklam özelliği kazanır.

Çevre dostu mutlu Müşterilerimiz yenilikçi, kalite odaklı çalışmanın sonucu hedefe ulaşan hizmet ve mutlu müşteriler. Sizlerde bez çantaları kullanın, doğaya dost olun. Bez Çanta, taşıma yardımcısı şeklinde yaygın olarak kullanılan çevreci bir üründür.

Alternatif kumaşlar kullanılarak farklı üretim yöntemleri ile şekillendirilir. İçerisinde bulunan ürünleri korurken, görsel uygulama ile reklam özelliği kazanır. Yenilikçi, kalite odaklı ve hedefe yönelik çalışmalarımızın sonucunda çevreci müşterilerimiz bez çantalarını kullanarak hem doğaya verilen zararı en aza indirgerken kendi bütçelerini de korumaktadır.

Tela Çanta

Tela Çanta

Baskısız Bez Çantalar

Baskız bez çanta modelleri ve fiyatları bulabileceğiniz sitemizden istediğiniz adette online sipariş gerçekleştirebilirsiniz. 60 dan fazla model ile türkiye ve avrupanın en büyük kumaş torba marketi olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye merkezli fabrikamızda geri dönüşümlü %100 pamuktan taşıma torbaları üretiyoruz. Baskısız ve baskılı olarak istenilen ebatta ve renkte üretim yapmaktayız.

Tela Çanta

Tela Çanta

Bez Torba Siparişi

Evet durma! Sende geri dönüşümlü doğa dostu bez çanta satın al. Alanında uzman kadromuz ile dünyanın bez çantasını üretiyoruz. Naylon poşet yasağı gelmeden sende kumaş torba kullanmaya başla çevreni koru. Bilinçli tüketiciler olarak ülkemize ve doğamıza sahip çıkalım. İstenilen adette baskılı ve baskısız bez torba üretimi yapıyoruz.

Tela çanta hayat gayrimenkul

Tela çanta hayat gayrimenkul

Ham Bez Çantaların toptan satışları

Ham bez çantaların canvas çanta modellerine sizde bir göz atın. Bir çok model ve baskı seçeneği ile istediğiniz ürünlere 1 günde kavuşabilirsiniz. İsterseniz baskısız ham bez çantaları alıp tekstil boyama kalemi veya kumaş boyası ile istediğiniz tasarımı çanta üzerine uygulayabilirsiniz.

Neden Bez Çanta Kullanalım?

Tela Çanta

Tela Çanta

  • Bez torba, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.
  • Bez çantalar, üretimde kullanılan hammaddelerine göre ya tamamen doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk malzemeden ya da anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir.
  • Doğa dostu etiketi olan bez torba ve ambalajların baskılarında; geleneksel kök boyalar, su bazlı boyalar, sağlığa zararlı olmadığı belirlenmiş tekstil boyaları kullanılmaktadır.
  • Bez torba dayanıklıdır, kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Bez torbalarda, tasarım ve renklerde dilediğiniz her türlü çeşitliliği yapabiliyorsunuz. Çocuğunuz tekstil boyalarıyla yapacağı özel çizimlerden aile fotoğraflarınıza, firmanızı tanıtıcı kampanya ve etkinliklerden sosyal sorumluluk projelerinize kadar sınır tanımayan özgün tasarımları yapabilme şansına sahipsiniz.
  • Bez torba sapıyla da diğerlerine kıyasla çok işlevseldir. Boyna asılabilen uzun sap, elde tutmaya uyumlu kısa sap, tek yada çift omuz askılı sap, tahta tutma sapı gibi seçeneklerle hem estetik hem de işlevsellik boyutunda kendini gösterir.
  • Bez torba kalın dokuması sebebiyle içini göstermez. Spor malzemesinden ayakkabıya, ambalajlı ürünlerden açık ürünlere, okul malzemelerinden kişisel eşyalara kadar hemen her şeyi bez torbada taşıyabilir, saklayabilirsiniz.
  • Üzerine monte edilebilen aksesuarlar ile, minik ceplerle şık ve işlevsel tasarımlar haline getirilebilirler.
  • Bez torba kullanıcıların ellerinde, evlerinde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde oldukları için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdürler. Uzun erimli kullanımları onların naylon poşet ve kağıt torbalardan daha çok kullanımları ve reklamlarınızın daha uzun süreli dolaşımı artısını sağlar.
  • Hepsinden önemlisi; ‘bez torba doğa dostudur, geri dönüşümlüdür’

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173 Şişli İSTANBUL

Telefon: +90 212 220 55 62

+90 212 220 55 63

Fax: +90 212 220 55 61

GSm / WhatsApp: +90 532 426 64 13

Yeşilist

POŞET ÇEŞİTLERİ     

POŞET FİYATLARI     

AMBALAJ MALZEMELERİ  

PERPA

27 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın