Havalı Poşet, Havalı Ambalaj Yastıkları Airbed AirPack Airbox Poşetler

Havalı Ambalaj Yastığı

Havalı Poşet AirPack AirBox Airbed

Havalı Poşet Nedir?

Havalı poşet veya havalı ambalaj yastıkları AirPack, AirBox, AirBed istediğiniz ebatlarda üretilebilen, üzerinde bağımsız hava kanalları bulunan, kullanım esnasında kolayca şişirilebilen kırılmalara karşı en dayanıklı ambalaj malzemesidir.

Havalı Poşetler

Havalı Poşetler

AirBed Havalı Poşet ekibi olarak sizler için değeri olan ürünlerinizin sorumluluğunu taşıdığımızı biliyoruz. Tüm gönderilerinizde içiniz rahat olsun diye AirBed ürünlerine emanet ettiğiniz her ürünü en iyi koşullarda koruma altına alıyoruz…

Bazen O’na gönderdiğiniz bir hediyeyi, bazen işinizi ilerilere taşıyabilmeniz için gönderdiğiniz numune bir ürünü, bazen hasarsız bir şekilde yerine ulaşması gereken bir ilacı, bazen de ürettiğiniz son model televizyonları…

Havalı Ambalaj Yastıkları sıradan bir şey taşımadığının bilinci ile işimizi; üretim aşamasından teslimata ve satış sonrası hizmetlerine kadar büyük bir özenle yapıyoruz.

Yeni nesil koruyucu ambalaj malzemesi olan AirBed Havalı Poşet ile hemen tanışın!

AirPack havalı poşetler, Havalı Poşetler, kırılma ihtimali olan ürünleriniz için kesin koruma sağlayarak, oluşabilecek hasarların önüne geçer. Böylelikle ürününüz müşterinize hasarsız bir şekilde teslim edilir ve ürün iadeleriniz minimum seviyeye iner.

Yenilikçi ve etkileyici bir paketleme yöntemi olan AirBed; kullanım esnasında kolayca şişirerek ürününüzü hızlı bir şekilde ambalajlamanızı Kırılma riski taşıyan her türlü ürününüz için en isabetli ambalaj seçimi olacaktır.

Şişirilmiş hava kanalları sayesinde nakliye esnasında ortaya çıkabilecek her türlü problemi kesin olarak önlemektedir. Basınca dayanıklı olduğundan, hava kargoda da rahatlıkla kullanılabilir.

Havalı Poşet

Havalı Poşet

Standart ölçüler dışındaki ihtiyaçlarınız için de her zaman size özel çözümlerimiz olacaktır. Bizimle ürününüzünne olduğunu, ebatlarını ve ağırlık detaylarını paylaşın, ürününüz için eşsiz bir ambalaj malzemesi tasarlayalım.

Ürününüzü AirBox’un içine yerleştirin, şişirin ve gönderin. İşte bu kadar hızlı ve kolay. AirBox geleneksel ambalaj malzemelerine göre darbelere karşı maksimum koruma sağlayan bir üründür.

%100 geri dönüşümü olan, atık yönetimi etkin ve kolay bir üründür.

Birbirinden bağımsız hava kanalları sayesinde tek bir hava kolonundaki problem sadece o kolondaki havanın inmesine sebep olur. Diğer hava kolonları zarar görmez ve koruyucu özelliği devam eder.

AirPack Havalı Poşet ürünlerimiz, sevkiyat sırasında ve depolamada yer kaplamaması için şişirilmemiş halde teslim edilir. Ürününüzü AirBed ile paketleyin ve bu eşsiz ürünün size sağlayacağı tüm faydalardan hemen yararlanmaya başlayın.

AirBed’i deneyip farkı görmek için hemen bize ulaşın. Numunenizi size gönderelim deneyin ve üstün koruma özelliğini görün.

Havalı Poşet Çeşitleri

Havalı Tabaka Poşet

Havalı Tabaka Poşet, Havalı Tabaka Poşet Ölçüleri

/
Havalı Tabaka Poşet AirBed tabakayı istediğiniz ölçülerde…
Havalı Rulo Poşet

Havalı Rulo Poşet, Rulo Poşet Kullanım Alanları

/
Havalı Rulo Poşet Havalı Rulo Poşet Ürünleriniz çok…
Havalı Şişe poşeti

Havalı Şişe Poşeti, Teknik özellikleri, Fiyatları

/
Havalı Şişe Poşeti Nedir? Havalı Şişe Poşeti İçinde…
Havalı Kargo Poşeti

Havalı Kargo Poşeti, Havalı Kargo Poşeti Fiyatları

/
Havalı Kargo Poşeti Kargo poşetlerinin koruyuculuğunun…

Rulo Havalı Poşet

Havalı Rulo Poşet

Havalı Ambalaj Yastığı

Ürünleriniz çok farklı ölçülerde ise ve ambalajlarınızı standardize edemiyorsanız AirBed rulo sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

Tabaka Havalı Poşet

Tabaka Havalı Poşet

Tabaka Havalı Poşet

AirPack tabakayı istediğiniz ölçülerde ebatlanmış olarak tedarik edebilirsiniz.
AirPack tabakaları çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz. En yaygın kullanımlarının başında seperatör amaçlı kullanım ve koli içi yastıklama gelmektedir.

Koli İçi Havalı Poşet

Koli İçi Havalı Poşet

Koli İçi Havalı Poşet

Koli ile yapacağınız gönderimlerde koli içi AirBed özel uygulamamız sayesinde sevkiyatlarınızı hasarsız bir şekilde teslim edebilirsiniz. Koli içinde yapacağımız yastıklama ile ürününüzü her türlü dış darbeden korursunuz. Koli içi uygulamalarda, kolinizin ebadına göre hazırladığımız AirBed ürünleri sayesinde ekstra güvenlik elde edersiniz.

Havalı Kargo Poşeti

Havalı Kargo Poşeti

Havalı Kargo Poşeti

Kargo poşetlerinin koruyuculuğunun arttırılması amacı gözetilerek tasarlanan Airbed Kargo Havalı Poşetleri ürünlernizin taşıma esnasında en büyük güvencesidir.
Havalı Kargo Poşeti ağırlıklı olarak; online satış, hediyelik eşya, züccaciye ve elektronik eşyaların kargo gönderimlerinde tercih edilmektedir.

İster şehir içi, ister şehir dışı, isterseniz uluslararası gönderi yapın, bu ürünle korunan malzemeleriniz asla zarar görmez, kırılmaz, dökülmez…

Havalı Cep Telefonu Poşeti

Havalı Cep Telefonu Torbası

Havalı Cep Telefonu Poşeti

AirBox havalı poşetler cep telefonlarınız için mükemmel ve maksimum koruma sağlar.

Akıllı cep telefonu boyutlarına göre üretilmiştir. İster satıcı, ister teknik servis olun, cep telefonlarını sorunsuz bir biçimde bir başka noktaya kırılıp dökülmeden, zarar görmeden ulaştırmak isterseniz, Havalı Cep Telefonu Poşeti tam size göre.

Havalı Cam kavanoz poşeti

Havalı Cam Kavanoz Poşeti

Havalı Cam Kavanoz Poşeti

Satışını yaptığınız cam kavanoz ürünleri, kırılıp dökülmesin. E-ticaret yapıyorsanız, konunuz gıda ise, reçeller, turşular vs. kargoda mutlaka çok sıkıntılar yaşamışsınızdır… Ürünleriniz kırılmış, alıcı iade etmiş… Çözüm çok kolay. Havalı Cam kavanoz poşeti gönderilerde karşılaşacağınız her sorunu çözer. Kavanozlarınız asla kırılmaz, son tüketiciye güvenle ulaşır…

Havalı Tablet Poşeti

Tabletlerinizi Güvenle Gönderin

Tabletlerinizi Güvenle Gönderin

AirBox havalı tablet poşetleri, tabletleriniz için mükemmel ve maksimum koruma sağlar.

Tablet boyutlarına göre üretilmiştir. İster satıcı, ister teknik servis olun,tabletleri sorunsuz bir biçimde bir başka noktaya kırılıp dökülmeden, zarar görmeden ulaştırmak isterseniz, Havalı Tablet Poşeti tam size göre.

Havalı tablet poşetleri, özellikle servis hizmeti veren firmalar için çok uygun. Tamirini yaptığınız tabletleri, havalı tablet poşeti ile ambalajlayarak güvenli bir biçimde müşterinize ulaştırabilirsiniz.

Havalı Cam Şişe Poşeti

Havalı Cam Şişe Poşeti

Havalı Cam Şişe Poşeti

Satışını yaptığınız cam şişe ürünleri, kırılıp dökülmesin. E-ticaret yapıyorsanız, konunuz gıda ise, özellikle zeytinyağı vb. kargoda mutlaka çok sıkıntılar yaşamışsınızdır… Zeytinyağlarınız kırılmış, alıcı iade etmiş… Çözüm çok kolay. Havalı Cam Şişe Poşeti gönderilerinizde karşılaşacağınız her sorunu çözer. Cam şişeleriniz asla kırılmaz, son tüketiciye güvenle ulaşır… Havalı Şişe Poşeti

Havalı Bilgisayar Poşeti

Bilgisayarlarınız Laptoplarınız güvenle taşınsın

Havalı Bilgisayar Poşeti

Dizüstü, Laptop bilgisayarlar, yapıları gereği çok hassastırlar. Özellikle kargo ile gönderecekseniz, kırılma vb. sorunlar yaşamanız kaçınılmazdır. Sorunu çözmek için havalı bilgisayar poşetlerimiz sizin için en ideal çözümdür. Gönderdiğiniz ürüne asla zarar gelmez.

Havalı Poşet Şişirme Aparatları

Poşetlerinizi basit bir aparatla kolayca şişirebilirsiniz

Şişirme Aparatları

Airbed havalı poşetler; sevkiyat sırasında, depolamada yer kaplamaması ve daha ekonomik bir şekilde sevk edilebilmesi için şişirilmemiş pazara sunulur.
Airbed havalı poşetler ihtiyacınız olduğu zamanlarda mini kompresör veya el pompası ile basitçe şişirilip kullanıma hazır hale gelmektedir.

Havalı Poşet Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz asla kırılmaz zarar görmez

AirBed, AirPack

 • Airbed Havalı Poşetleri kullanırken herhangi bir ekipmana ihtiyacımız var mı?

  Kullanım yoğunluğunuza göre el pompası veya basit bir hava kompresörü ile ürünlerinizi kolayca şişirebilirsiniz.

 • Airbed Havalı Poşetleri şişirdikten sonra içindeki hava ne kadar süre kalabilmektedir ?

  Genellikle en az 1 sene içinde hava kalabilmektedir. Küçük bir oranda hava kaybı yaşansa da, bu ürünün performansını etkileyecek seviyede olmamaktadır.

 • Airpack için minimum sipariş miktarı var mıdır ?

  Standart olarak ürettiğimiz Airbed ürünlerimizi koli miktarlarında satın alabilirsiniz. Bununla birlikte toptan ürün alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

 • Airbed’ i ne kadar sürede şişirebilirim ?

  Airbed’ i hızlı bir şekilde 3-4 saniye içinde şişirebilirsiniz.

 • Airpack’ i satın almadan deneyebilir miyim ?

  Ürünleriniz için önereceğimiz bedelsiz numunelerimiz olacaktır.

 • Airbed’ in nem ve buhar direnci var mıdır ?

  Evet

 • AirBox üzerine baskı yaptırabilir miyiz ?

  Evet, minimum sipariş miktarı ile mümkündür.

 • Airbed’ i hava kargoda kullanabilir miyiz ?

  Evet

 • Airbox geri dönüşümlü müdür ?

  Evet, % 100 geri dönüştürülebilir.

 • Airbed özel ölçülerde üretilebilir mi?

  Evet, bununla birlikte üretim prosesi bazı limitler dahilindedir. Bu sebeple özel ihtiyaçlarınızda lütfen iletişime geçiniz.

 • Airbed’ in alternatif ambalaj malzemelerine göre avantajları nelerdir?

  Airbed üstün koruma performansı ile hasarlarınızı önleyerek tasarruf sağlarsınız. Ayrıca depolama ve nakliye maliyetlerinizi azaltır. Depolama alanınızdan % 90′ a varan ölçüde tasarruf edersiniz.

 • Airbed’ in hava basıncı nasıl ayarlanır ?

  El pompası ile maksimum şişirme seviyesine gelene kadar şişirilir. Hava basıncı ile şişirmelerde kompresörün maksimum hava basıncı 0,8 bar olmalıdır.

 • Airbed’ in diğer şişirilebilen ambalaj ürünlerinden farkı nedir ?

  Airbed yüksek kalitede hammaddeden, en yeni teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

 • EPS yerine neden AirBox kullanmalıyım ?

  Özetle EPS çok yer kaplar ve çevreci değildir.

 • AirBox sonradan tekrar şişirilerek kullanılabilir mi?

  Şişirilen bir ürünün havası indirilememektedir. Şişmiş halde muhafaza edip tekrar kullanabilirsiniz.

 • Airbed’ in hava kolonlarından bir tanesi hasar görürse ne olur ?

  Birbirinden bağımsız hava kolonları olması sebebiyle sadece hasar gören kolondaki hava inmektedir. Bu sayede ürün koruyuculuk özelliğini kaybetmemektedir.

POŞET ÇEŞİTLERİ

BEZ ÇANTA

BASKILI POŞET     

BALONLU NAYLON    

İLETİŞİM    

AMBALAJ MALZEMELERİ

PERPA AMBALAJ

18 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın