Dijital Baskı Poşet

Dijital Baskı Poşet Niçin kullanılıyor?

Poşet üzerine baskı yapılması günümüzde hala biraz eski tekniklerle oluyor. Dijital bilginin kalıba aktarılmasıyla değil, çoğunlukla klişeler kullanılarak poşet üzerine baskı yapılıyor.

Bu baskı yöntemi, çoklu renklere, tramlara izin vermediği için baskı tire renklerle yapılıyor. Yani sabit pantone renkleriyle. Bu durum gerçekçi fotoğrafların, karışık renk geçişlerinin basımını engelliyor.

Dijital Baskı Poşet

Dijital Baskı Poşet

Klasik poşet baskısında mutlaka sayılı renk kullanmak zorundasınız. Maliyetlerin esas unsurlarından birisi de renk sayısı. Renk sayısı arttıkça, klişe ve kalıp maliyetleri arttığından birim fiyatlarda yükseliyor.

Tek renk baskılı bir poşet, 2,3, 4 renk baskılı poşetlere göre birim fiyatı açısından çok daha ucuz, renk sayısı arttıkça maliyetleriniz yükseliyor. Çünkü ona göre klişe, kalıp yapılıyor. Baskı sayısı artıyor.

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Maliyeti dikkate almayıp renk sayısını ne kadar artırırsanız artırın, klasik poşet baskılarında istenilen, renk geçşi kalitesi yakalanamıyor.

Dijital Baskılı Poşet, İstediğiniz görseli, istediğiniz kalitede poşet üzerine basılabilmesini sağlıyor. Çünkü bu baskı sisteminde klişe, kalıp yok. Dijital bilgi kayıpsız olarak kalıba aktarılabiliyor.

Tıpkı matbaada olduğu gibi, ofset baskı kalitesinde ürünler elde edilebiliyor.

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Bunun anlamı nedir?

Dijital Baskılı Poşet üzerinde, renk sınırlaması yok. İstediğiniz fotoğrafı, herhangi bir görsel malzemeyi poşetinizin üzerine aktarabilirsiniz.

Dijital Baskılı Poşet teknolojisi çok yeni olmasından dolayı, konvansiyonel baskı tekniklerine göre, biraz daha pahalı gibi görünebilir fakat, kurumsal bir firma için bu artı maliyet, kurumunuzun tam olarak görsele yansıtılmasından dolayı çok fzla dikkate alınmayabilir.

Özellikle katma değeri yüksek ürünler satıyorsanız, bırakın ürününüz poşetlerin üzerinde tam olduğu gibi gerçekçi görünsün.

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskı Poşet kullanım alanları

Kurumsal mağazalar, Mücevher üreticileri, Global marka olmuş giyim firmaları bu baskı tekniğinden faydalanabilir. Çünkü, ürünlerinin katma değerine göre dijital baskılı poşetin getireceği maliyet çok fazla değildir.  Fakat ifadeyi yansıtabilmekte çok başarılıdır. Sizde Kaliteli ürünler satıyorsanız, bu teknikle üretilmiş poşetleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yaptığınız işin görsel malzemesini bir bir poşetinize yansıtmak isterseniz, dijital baskı sizn için eşsiz bir yöntemdir. Klişe,renk sayısıvb.gibi argümanlara takılmadan, en güzeli olsun, bizi en iyi anlatan…

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Tasarımı

Gerçekten görünür olmak, sokaklarda hayranlık uyandırmak istiyorsanız, tasarım çok önemli. İnsanlar yolda yürürken, otobüste, kafede sıradan bir poşet görüp gözleri O’na takılması için mükemmel bir fotografik görüntü olmalı.

Herkesin yaptığı gibi, kocaman bir logo basarak değil, sosyal, vicdani bir yakınlık oluşturacak görsel malzemeler ile tasarım yapabilirsiniz. İnsanlar geçerken şöyle bir durup bakmalı, aa ne harika deyip, kimmiş bu yaa diyerek, sizi hatırlamalı. Asla unutmamalı.

Çalıştığınız bir reklam ajansı mutlaka vardır, hayallerinizi anlatın, O’nlar size en güzelini tasarlayacaklardır. Gönderin basalım.

Eğer bir reklam ajansınız yok ise, hayallerinizi bize anlatın, sizin için ideal tasarımı, küçük bir fark ödeyerek biz yapabiliriz.

Sonucu önceden görebilir miyim?

Tabiiki. Tasarımı yapılan poşetlerinizin ön görselini  maksimum %10 kayıpla görebilirsiniz. Baskı sonunda en fazla %20 kayıp oluşur. Bu kaybı insan gözü algılayamaz..

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet fiyatları

Dijital baskılı poşet fiyatları, istediğiniz poşet ölçüsü, O ebatta kullanılan malzeme kalitesi, dayanım, mukavemet oranı, istediğniz ölçülerdeki poşet miktarı, bu poşetlerin ağırlığı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık arzediyor.

Siparişlerinizde, poşet ebatlarını, kullanılacak malzeme kalitesi, dayanım, mukavemet direnci, taşınacak malzemenin ölçüsü ve ağırlığı, sap kısmında takviye olup olmayacağı gibi ayrıntıları belirtirseniz Solin Ambalaj olarak,  size en kısa sürede, en optimum En uygun fiyatları çıkartarak dönüş yapacağız.

Poşet çeşidi ne olursa olsun, mağaza, market, takviyeli, takviyesiz.. kullanmak istediğiniz alana göre en ucuz fiyatlarını Solin Ambalaj sunar.

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskı Poşet Sipariş

Baskılı poşet siparişi vermek için, aylık, yıllık kullanım adetlerinizi dikkate alarak bizlere miktar bilgisi verdiğinizde, optimum fiyat hesaplamaları yapılıp, grafik çalışmasını onaylamanız ile birlikte siparişiniz işleme alınıp en kısa süre içinde size teslim edilir.

Eğer sizin firmanızında, görsel olarak çok zengin, kaliteli  poşetlere ihtiyacı varsa, biz en iyisini en ucuz fiyata yapmaya hazırız.

Kurumsal kimliğnizi en iyi vurgulayacak olan fotoğraf baskılı poşetleri, en iyi kalitede, en uygun fiyatlarla sadece Solin Ambalaj yapıyor.

Fotoğraf Baskılı Poşet

Dijital baskılı poşet teknolojisi ile birlikte fotoğraf baskılı poşetlerde günlük yaşamımıza girmiştir. Artık klişe vb. sorunları düşünmeden, tıpkı matbaada kağıda baskı yapılır gibi aynı kalitede fotoğrafik baskılar yapabiliyoruz.
Poşetleriniz, gerçekçi olsun, 1, 2 renge mahkum olmasın, fotoğraf baskılı poşetler tam bizim işimiz, en uygun fiyata en güzeli…

Arayın, Fotoğraf baskılı poşetlerinizi en uygun fiyatlarla ve en iyi kalitede, biz yapalım

Baskılı Poşet  

Baskılı Poşet Fiyatları   

Poşet Çeşitleri  

AMBALAJ MALZEMELERİ

Poşet Perpa