Baskılı Poşet

Baskılı Poşet, müşterinin bir ürünü nereden aldığını, nasıl bir malzeme ile taşındığını, ürün satın alınan firmanın kalitesini, Dünyaya bakış açısını  gösterir. Eğer kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az zarar veren bir poşet yapmışsanız, farklı alanlarda da kullanılarak, daha çok tanınmanızı, marka olma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlar.

En uygun, en ucuz reklam yöntemidir. Çünkü sadece markanızı, hizmetlerinizi götermekle kalmaz, fayda da üretirsiniz. insanlar para vermeden diğer taşımak istediklerini, sizin poşetlerinizle taşımaya başlar. Poşetiniz kaliteli ve dayanım süresi yüksek ise ekstra bir fayda elde edersiniz. Elektrik malzemesi alınan poşetle pazara gidilir, ağır mallar taşınır, ne zaman kullanım süresi bittiğine inanılırsa, o zaman çöp poşeti olarak kullanılır.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Oysa TV’de dönen bir reklamınız, çok çok özgün değilse ertesi gün kimse hatırlamaz.. TV, Dergi, Gazete reklamlarının maliyetleri çok yüksektir. Oysa, zaten kullanacağınız bir poşeti, özgün mükemmel bir tasarım yapıp, en kaliteli malzemeye en ucuza bastırabilirsiniz. Kim yapar? Solin Ambalaj.

Görsel olarak mükemmel grafikler, fotoğraflar kullanıp, poşet malzemesini de en iyi kalitede yaptırırsanız, insanlar sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar. Hatta çöpe atmayıp, başka zamanlarda, başka şeyler taşımak için de kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, tanınır olursunuz…
Üzerinde çalışılan, emek verilen, görselleriyle, tasarımıyla mükemmel bir baskılı poşet, belki televizyon reklamından bile daha etkili olabilir. Reklam vermeden, zorlamadan, insanların gönüllü olarak sizin tanıtımınızı yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Baskılı Poşet Baskılı Poşet[/caption]

İnsanlar çeşitli ürünleri taşımak için zaten poşet kullanıyor. Üzerinde baskı olup olmadığına bakmaksızın satın aldıkları ürünleri taşımak için poşet kullanıyorlar. Sizlerde satış yapan firma olarak, müşterilerinizin aldıkları ürünleri, onların kolay, sağlam taşıyabilecekleri bir şekilde onlara sunmak zorundasınız.

Poşet, ürününüz mağazadan çıkıp, otobüs, taksi, metro duraklarından geçerek en azından, müşterinin  kendi evine ulaşasıya kadar binlerce insana görünür. Poşetiniz baskılı değilse, kimsenin dikkatini çekmez, kimseye bir mesaj vermez. Hiç bir kimsenin dikkatini çekmeyecek bir poşet için harcama yapmak zorundasınız, çünkü bu artık bir gereksinim.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Herkesin dikkatini çekebilecek  poşet, çok mu pahalıdır? Artık değil. Baskı çeşidine göre en fazla % 10 fark eder. %10 fazla ödeyerek ne kazanırsınız?

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Niçin Poşet?

Otobüste, takside, metroda taşıdığınız poşet,  yüzbinlerce insana, markanızı, logonuzu tanıtmak için en ucuz yol. Bu tanıtımı, televizyon, gazete ve dergilerde yapsanız, baskılı Poşeti yüzlerce katı para ödemek zorunda kalırsınız. Oysa, baskılı poşet, neredeyse bedava denebilecek oranlarda en uygun, en ucuz tanıtım yöntemi.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Dikkat çekici bir logonuz varsa, dikkat çekici bir toplumsal mesajınız varsa, milyonlarca insan, farkında olmadan sizi tanır ve mesajınızı alır.

Peki, en fazla %20 farkla dijital baskılı poşet yaptırsanız, tam fotoğrafik baskılı, mükemmel bir görsel. Ne olur? İnsanlar bakmak ve hatırlamak zorunda kalır. Evet ben bu firmayı biliyorum der, fakat nereden bildiğini bile çıkaramaz.  Beyinlerde görselinizle yer edersiniz.  İlgi çekecek bir görsel veya mesajınız varsa, insanlar sizi hep hatırlar.

Beyinlerinde, evet yaa, o çok büyük bir firma, çok iyi bir firma, çok tanınmış bir firma algısı oluşur..

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Peki poşet yaparken fiyatı değil kaliteyi ön plana çıkarırsanız ne olur?

Yaptırdığınız poşetler çok sağlam, defalarca kullanılabilir, Kaliteli malzemeden yapılmış, insan sağlığına ve doğaya zarı yok. Ne olur?

İnsanlar, sizin baskılı poşetinizi, defalarca dolaştırarak milyonlarca insana mesajınızı iletir. Baskılı Poşet deyip geçmeyin, en ucuz reklam yöntemi bu.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Düşünün, çok kaliteli bez baskılı poşet yaptırdınız, mükemmel bir görsel, doğaya zarar vermeyen bir malzeme, günlük kullanıma uygun, kolay taşınılabilir.  Kim bu baskılı poşeti taşımak istemez ki?

Bir televizyon reklamında minik saniyelerde görüntülenmenin bedel çok pahalı, Oysa milyonlarca insana poşetinizle görünmek çok ucuz.

Baskılı ürünlerimizin en çok talep gören malzemeleri arasında yer alan baskılı poşetler; müşterilerimizin kurumsal kimliğinin her yerde temsil edilmesini sağlar ve en etkili tanıtım araçlarından birisidir. Gerek kalite gerekse baskının görsel etkisi sayesinde göz alıcı Baskılı poşetlere sahip olabilir, müşterilerinize işletmenizin kalitesini kullandığınız en basit yardımcı malzemelerle bile göstermiş olursunuz.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

İstediğiniz renk ve istediğiniz baskının uygulanabildiği ambalaj malzemelerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimizden olmakla beraber, özellikle son yıllarda firmaların müşterileriyle kurduğu ve kurmak zorunda olduğu bağı baskılı ürünlerle kurabilir, onları kalitenize hayran bırakabilirsiniz…

Baskılı Poşet

BASKILI POŞET ÇEŞİTLERİ

Baskılı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, mağaza poşetleri gibi tüm çeşit poşetlerimizde baskı uygulanabildiği için kullanılabilmekte ve poşet ürünlerimizde baskılı ürün hizmetini sorunsuz olarak vermekteyiz. Baskılı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait tüm detayları bulabileceğiniz gibi sertifikada okuyacağınız değerlerin de birebir baskılı poşetleriniz ile aynı olduğunu kontrol edebileceksiniz.

Çeşitlerimize poşet çeşitlerinin dışında renk olarak da farklılık katabileceğiniz için seçenek imkanlarınız da bir o kadar fazla olmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik her boy ve ebatta baskılı poşet için bizi arayabilirsiniz…

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

BASKILI POŞET KULLANIM ALANLARI

Baskılı poşetin kullanım alanı her sektörde kullanılan bir malzeme olduğundan belli bir gruplama yapmak imkansızdır. Giyimden, kozmetiğe, sağlıktan, perakendeciliğe kadar her sektörde geniş kullanımı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu Baskılı poşetlerdir.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

UCUZ POŞET

Ucuz poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı oldukça düşük ürünlerdir. dolayısıyla ucuz poşet ihtiyacınızı karşılarken zarar etmek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile sunum yapmak
demektir. Dolayısıyla işletmenizi bu noktada müşterinize kalite anlamında farklı bir düşünce için sokmak istememenize rağmen bu tarz üzücü durumlarla karşılaşılabilir. Ucuz ürünlerin kalite olarak kısa vadede size getirdiği tasarruf; ilerleyen dönemlerde marka kalitenize eksi değer olarak yansıyabilir. İşte tam bu noktada Solin Ambalaj olarak kaliteli baskılı poşetleri en uygun fiyatlarla alabilmenizi sağlamaktayız. Ödeyeceğiniz rakamlar hem uygun olsun, hem de ürünleriniz kaliteli olsun…

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

POŞET FİYATLARI

Fiyatlar ürünün boy, renk, baskı ve adetine göre farklılık göstermektedir. Piyasadaki en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunan Solin Ambalaj; Kaliteye en uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışmaktadır. ihtiyacınız olan ürün tüm ambalaj ürünlerinde en kaliteli ürün ve en uygun fiyatlarla bizi tercih edebilirsiniz…

2 Renk Baskılı Poşet Kg 7.75 TL+KDV   İskonto oranlarımızı öğrenmek için lütfen arayınız.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Siparişi

Siparişleriniz için adet, renk sayısı, istediğiniz plastik kalitesi,  istediğiniz poşet boyutlarını, taşıması gereken ağırlık, taşınması gereken malzemeyi belirttikten sonra, bize mail atabilir, arayabilirsiniz. Sizlere en ucuz fiyatlarla, en kaliteli poşetleri hazırlayacağımızdan emin olunuz.

Poşet Çeşitleri       Ambalaj Malzemeleri      Ana Sayfa        Poşet Fiyatları

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160

Şişli, İSTANBUL