Baskılı poşet plastik, naylon, kağıt, bez gibi malzemelerden üretilen, çeşitli ürünleri taşımanıza yarayan, üzerinde ait olduğu kurumun, firmanın, logosunu, açıklayıcı bilgilerini ve iletişim adreslerini bulunduran taşıma malzemesidir.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Dijital Baskı Poşet
Market Poşeti
Mağaza Poşeti
Baskılı Takviyeli Poşet
Baskılı Mağaza Poşeti
Kurban Poşeti Fiyatları
Baskılı Poşet Türkiye
Plastik Poşet Yönetmeliği

Hemen Ara 0532 426 64 13

Baskılı Poşet

Baskılı poşetler müşterinin bir ürünü nereden aldığını, nasıl bir malzeme ile taşındığını, ürün satın alınan firmanın kalitesini, Dünya’ya bakış açısını  gösterir.

Eğer kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az zarar veren bir poşet yapmışsanız, farklı alanlarda da kullanılarak, daha çok tanınmanızı, marka olma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlar.

Poşet Yunus Elektrik Perpa

Poşet Yunus Elektrik Perpa

En uygun, en ucuz reklam yöntemidir. Çünkü sadece markanızı, hizmetlerinizi götermekle kalmaz, fayda da üretirsiniz. insanlar para vermeden diğer taşımak istediklerini, sizin poşetlerinizle taşımaya başlar. Poşetiniz kaliteli ve dayanım süresi yüksek ise ekstra bir fayda elde edersiniz. Elektrik malzemesi alınan poşetle pazara gidilir, ağır mallar taşınır, ne zaman kullanım süresi bittiğine inanılırsa, o zaman çöp poşeti olarak kullanılır.

Poşet Ataköy Petrol

Poşet Ataköy Petrol

Oysa TV’de dönen bir reklamınız, çok çok özgün değilse ertesi gün kimse hatırlamaz.. TV, Dergi, Gazete reklamlarının maliyetleri çok yüksektir. Oysa, zaten kullanacağınız bir poşeti, özgün mükemmel bir tasarım yapıp, en kaliteli malzemeye en ucuza bastırabilirsiniz. Kim yapar? Solin Ambalaj.

Görsel olarak mükemmel grafikler, fotoğraflar kullanıp, poşet malzemesini de en iyi kalitede yaptırırsanız, insanlar sizin poşetinizi mutlulukla taşırlar. Hatta çöpe atmayıp, başka zamanlarda, başka şeyler taşımak için de kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, tanınır olursunuz…

Poşet Amasya Et

Poşet Amasya Et

Baskılı Poşetler

Baskılı Poşetler

Üzerinde çalışılan, emek verilen, görselleriyle, tasarımıyla mükemmel bir poşet, belki televizyon reklamından bile daha etkili olabilir. Reklam vermeden, zorlamadan, insanların gönüllü olarak sizin tanıtımınızı yapmalarını sağlayabilirsiniz.

İnsanlar çeşitli ürünleri taşımak için zaten poşet kullanıyor. Üzerinde baskı olup olmadığına bakmaksızın satın aldıkları ürünleri taşımak için poşet kullanıyorlar. Sizlerde satış yapan firma olarak, müşterilerinizin aldıkları ürünleri, onların kolay, sağlam taşıyabilecekleri bir şekilde onlara sunmak zorundasınız.

Baskı Poşet

Baskı Poşet

Poşet, ürününüz mağazadan çıkıp, otobüs, taksi, metro duraklarından geçerek en azından, müşterinin  kendi evine ulaşasıya kadar binlerce insana görünür.

Poşetiniz baskılı değilse, kimsenin dikkatini çekmez, kimseye bir mesaj vermez. Hiç bir kimsenin dikkatini çekmeyecek bir poşet için harcama yapmak zorundasınız, çünkü bu artık bir gereksinim.

Poşet Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Poşet Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Herkesin dikkatini çekebilecek  poşet, çok mu pahalıdır? Artık değil. Baskı çeşidine göre en fazla % 10 fark eder. %10 fazla ödeyerek ne kazanırsınız?

Kurban Poşet

Kurban Poşet

Niçin Baskılı Poşet

Otobüste, takside, metroda taşıdığınız poşet,  yüzbinlerce insana, markanızı, logonuzu tanıtmak için en ucuz yol. Bu tanıtımı, televizyon, gazete ve dergilerde yapsanız, baskılı Poşeti yüzlerce katı para ödemek zorunda kalırsınız. Oysa, baskılı poşetler, neredeyse bedava denebilecek oranlarda en uygun, en ucuz tanıtım yöntemi.

Baskılı Kurban Poşeti

Baskılı Kurban Poşeti

Dikkat çekici bir logonuz varsa, dikkat çekici bir toplumsal mesajınız varsa, milyonlarca insan, farkında olmadan sizi tanır ve mesajınızı alır.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Peki, en fazla %20 farkla dijital baskılı poşet yaptırsanız, tam fotoğrafik baskılı, mükemmel bir görsel. Ne olur? İnsanlar bakmak ve hatırlamak zorunda kalır. Evet ben bu firmayı biliyorum der, fakat nereden bildiğini bile çıkaramaz.  Beyinlerde görselinizle yer edersiniz.  İlgi çekecek bir görsel veya mesajınız varsa, insanlar sizi hep hatırlar.

Beyinlerinde, evet yaa, o çok büyük bir firma, çok iyi bir firma, çok tanınmış bir firma algısı oluşur..

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Peki poşet yaparken fiyatı değil kaliteyi ön plana çıkarırsanız ne olur?

Yaptırdığınız poşetler çok sağlam, defalarca kullanılabilir, Kaliteli malzemeden yapılmış, insan sağlığına ve doğaya zarı yok. Ne olur?

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

İnsanlar, sizin baskılı poşetinizi, defalarca dolaştırarak milyonlarca insana mesajınızı iletir. Baskılı Poşet deyip geçmeyin, en ucuz reklam yöntemi bu.

Düşünün, çok kaliteli bez baskılı poşet yaptırdınız, mükemmel bir görsel, doğaya zarar vermeyen bir malzeme, günlük kullanıma uygun, kolay taşınılabilir.  Kim bu baskılı poşeti taşımak istemez ki?

Bir televizyon reklamında minik saniyelerde görüntülenmenin bedel çok pahalı, Oysa milyonlarca insana poşetinizle görünmek çok ucuz.

Baskılı ürünlerimizin en çok talep gören malzemeleri arasında yer alan baskılı poşetler; müşterilerimizin kurumsal kimliğinin her yerde temsil edilmesini sağlar ve en etkili tanıtım araçlarından birisidir. Gerek kalite gerekse baskının görsel etkisi sayesinde göz alıcı Baskılı poşetlere sahip olabilir, müşterilerinize işletmenizin kalitesini kullandığınız en basit yardımcı malzemelerle bile göstermiş olursunuz.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

İstediğiniz renk ve istediğiniz baskının uygulanabildiği ambalaj malzemelerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimizden olmakla beraber, özellikle son yıllarda firmaların müşterileriyle kurduğu ve kurmak zorunda olduğu bağı baskılı ürünlerle kurabilir, onları kalitenize hayran bırakabilirsiniz…

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Çeşitleri

Baskılı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, mağaza poşetleri gibi tüm çeşit poşetlerimizde baskı uygulanabildiği için kullanılabilmekte ve poşet ürünlerimizde baskılı ürün hizmetini sorunsuz olarak vermekteyiz. Baskılı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait tüm detayları bulabileceğiniz gibi sertifikada okuyacağınız değerlerin de birebir baskılı poşetleriniz ile aynı olduğunu kontrol edebileceksiniz.

Çeşitlerimize poşet çeşitlerinin dışında renk olarak da farklılık katabileceğiniz için seçenek imkanlarınız da bir o kadar fazla olmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik her boy ve ebatta baskılı poşet için bizi arayabilirsiniz…

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Kullanım Alanları

Baskılı poşetin kullanım alanı her sektörde kullanılan bir malzeme olduğundan belli bir gruplama yapmak imkansızdır. Giyimden, kozmetiğe, sağlıktan, perakendeciliğe kadar her sektörde geniş kullanımı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu Baskılı poşetlerdir.

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

UCUZ POŞET

Ucuz poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı oldukça düşük ürünlerdir. dolayısıyla ucuz poşet ihtiyacınızı karşılarken zarar etmek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile sunum yapmak
demektir. Dolayısıyla işletmenizi bu noktada müşterinize kalite anlamında farklı bir düşünce için sokmak istememenize rağmen bu tarz üzücü durumlarla karşılaşılabilir. Ucuz ürünlerin kalite olarak kısa vadede size getirdiği tasarruf; ilerleyen dönemlerde marka kalitenize eksi değer olarak yansıyabilir. İşte tam bu noktada Solin Ambalaj olarak kaliteli baskılı poşetleri en uygun fiyatlarla alabilmenizi sağlamaktayız. Ödeyeceğiniz rakamlar hem uygun olsun, hem de ürünleriniz kaliteli olsun…

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet

POŞET FİYATLARI

Fiyatlar ürünün boy, renk, baskı ve adetine göre farklılık göstermektedir. Piyasadaki en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunan Solin Ambalaj; Kaliteye en uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışmaktadır. ihtiyacınız olan ürün tüm ambalaj ürünlerinde en kaliteli ürün ve en uygun fiyatlarla bizi tercih edebilirsiniz…

POŞET FİYATLARI

2 Renk Baskılı Poşet Kg TL+KDV   İskonto oranlarımızı öğrenmek için lütfen arayınız.

Kağıt Poşet

Baskılı poşet veya dadece poşet deyince ilk zihninizde uyanan duygu mutlaka plastikten yapılan, çevreye zararlı olan plastik ürünlerdir. Oysa poşetler, plastik dışında bir çok malzemeden yapılabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğanızı, Dünyamızı kirletmedende poşet yapılabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Baskılı Kağıt Poşet

Baskılı Poşet

Solin Ambalaj olarak, çevremize duyarlı olduğunuzu düşünerek, geri dönüşümü kolay kağıt poşetler öneriyoruz. Kağıt poşetler, kolay yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve ağaçlardan sağlanabilir. Bu bitki ve ağaçlar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde ihtiyaçlarımızı karşılayabilir.

Tabiiki poşet üreteceğiz,  Yaşanılabilir, sürdürülebilir bir Dünyayı inkar etmeden… Bu Dünyada yaşayacağız, Ürünlerimiz olacak, poşetle taşınacak fakat sürdürülebilir olacak..

Baskılı Dürüm Poşeti

Baskılı Dürüm Poşeti

Bizler Solin Ambalaj olarak, sürdürülebilir, yaşanılabilir bir Dünya yandaşıyız.

Poşet yapacaksak, farklı ihtiyaçlardan dolayı plastik yapacaksak, en iyisini yapacağız, doğaya en az zarar verenini. Mümkünse en az zarar verenini bile hiç yapmayalım… Yapmak zorunda isek, insan, çevre ve doğayı öncelikli olarak düşünelim.

dijital baskı poşet

dijital baskı poşet

Kaliteli poşetler yaparak, bir kere değil, bir çok kere kullanımını sağlayalım..  Endüstriyel ormancılığı destekleyelim. Hızlı yetişen ve kağıt olabilecek bitki ve ağaçların yanında olalım.

Onlar, Dünya’mıza hem oksijen sağlasınlar, hemde ürünlerimizi taşısınlar…

Öncelikli olarak, daha ucuz, çok ucuz olmalı baskısından kurtulup, gerçekten Dünya’mızı düşünen adımlar atabilirsek,  geleceğimizi kurtarabiliriz.

Baskı poşet

Baskı poşet

Biz poşet satan bir firma olarak;

Daha az poşet kullanın

Kullanmak zorundaysanız en iyisini, mümkünse kağıt olanını kullanın

Kağıt üretilebilecek bitki ve ağaçların ekimi, dikimini destekleyin

En önemlisi; bir file taşıyın..

Tüketip, tüketip atmayın diyoruz…

Market, Mağaza, Eczane vb. poşetlerin baskısı için lütfen arayınız. tüketim miktarlarınıza göre en uygun fiyatlandırmayı ve poşet imalatını biz yapıyoruz.

Mağaza poşeti

Mağaza poşeti

Poşet Siparişi

Siparişleriniz için adet, renk sayısı, istediğiniz plastik kalitesi,  istediğiniz poşet boyutlarını, taşıması gereken ağırlık, taşınması gereken malzemeyi belirttikten sonra, bize mail atabilir, arayabilirsiniz. Sizlere en ucuz fiyatlarla, en kaliteli poşetleri hazırlayacağımızdan emin olunuz.

Solin Ambalaj olarak, doğayı, markanızı birlikte düşünerek, sizlere optimum çözümleri, en uygun fiyatlarla sunacağız…

BASKILI POŞET DEYİNCE NİÇİN SOLİN AMBALAJ?

Baskılı Poşet konusunda en önemli kurumlar bize güveniyor. Bakanlıklar, Başkanlıklar, Valilikler, Belediyeler. Güvenlerini asla boşa çıkarmıyoruz.

Baskılı Poşet konusunda en uygun fiyatları veriyoruz, kaliteyi garanti ediyoruz. En uygun fiyatları, kalite garantisi ile Solin Ambalaj veriyor.

Sorunları hızla çözerken, kaliteyi, müşteri memnuniyetini geri plana atmıyoruz. Kaliteli olacak, çok ucuz olacak…

İşte bu bizim işimiz…

Mağaza poşeti

Mağaza poşeti

TÜM BU NEDENLERDEN DOLAYI

Diyanet İşleri Başkanlığı, İstanbul Valiliği, Gökçeada Belediyesi vb. bir çok kurum bizi tercih ediyor…

AVRUPA BİZİ TERCİH EDİYOR…

Almanya, Avusturya gibi AB ülkelerinin en büyük firmalarının Baskılı Poşet ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz.

İhracat yapıp ülkemize döviz getiriyoruz..

Bizi takip edin…
Sırada, İngiltere, ABD, Rusya, Çin, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Fas, Özbekistan ve Malavi var…

Joker mağaza poşeti

Joker mağaza poşeti

ÜLKEMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYORUZ…
FAS’ın ambalaj malzeme ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz… Yeni ülkeler, yeni pazarlar..

Baskılı Poşet Türkiye

Baskılı poşetler Türkiye‘de yoğun olarak kullanılıyor. Kullanılması da gayet doğal. Türkiye, üretim, ihracat konularında potansiyeli çok yüksek bir ülke.

Türkiye, ürün, hizmet üretiyor, satıyor, pazarlıyor. Ürün ve hizmet üreten Türkiyeli firmalar, baskılı poşetlere ihtiyaç duyuyorlar.

Ürünlerini daha kurumsal ve kendilerini anlatan ambalajlarda sergilemek istiyorlar..
İşte tam biz buradayız. Türkiye için baskılı poşetler üretiyoruz.

Baskılı poşetleriniz nasıl basılıyor merak ettiniz mi?

Poşet Çeşitleri 

Poşet Fiyatları

Koli bandı

Ambalaj Malzemeleri

Solin İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173  Şişli, İSTANBUL

90 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın