Market Poşeti, günümüzün en çok kullanılan ambalaj ve taşıma malzemelerindendir. Günümüzde kırsal nüfusun iyice azalması, insanların büyük kentlere taşınması nedeniyle nüfusun çoğunluğu tüketici durumuna düşmüştür.

Baskılı Atlet Poşet

Atlet Poşet

Market Poşeti

Kentlerde binlerce market,  milyonlarca tüketiciye ürün temin etmektedir. Market Poşeti tüketimi her geçen yıl artmaktadır. Market Poşetleri, kalitesine göre bir çok farklı malzemeden yapılmaktadır.

Burada önemli olan insan sağlığına fazla zararı olmayan, doğada daha çabuk çözünebilen malzemelerden üretilen poşetleri kullanmaktır. Daha ucuz olsun diye, atık malzemelerden üretilmiş market poşetlerini kullanmamak gerekir.

Market Poşeti

Market Poşeti

Tanıtım amacıyla poşet

Marketinizin büyük kentlerde tanıtımını yapmak bir o kadar zor ve pahalıdır. Market Poşeti en ucuz tanıtım aracınızdır. Broşür vb. gibi değildir. Tanırımın yanında kullanım değeride vardır.

Marketinizden alış veriş yapan müşterileriniz evlerine sizin markanızı taşıyan bir kaç poşetle dönerler ve o poşetleri daha sonra farklı amaçlar içinde uzun süre kullanırlar.

Market Poşeti, markanızın görünürlüğünü artırarak, o çevrede kısa sürede tanınır bilinir olmanızı sağlar.

Market poşetlerine yapısına bağlı olarak atlet poşet, malzemesine göre bazen hışır poşette denilir.

Atlet Poşet

Atlet Poşet

Poşet Kullanım alanları

Market Poşeti, Yapıldığı malzemeye, kalitesine, taşıma gücüne bağlı olarak her alanda taşıma,ve saklama amacıyla kullanılabilir.

Şeffaf, ince poşetler ile, buzdolabında meyve, sebze saklayabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmiş poşetlerde, soğan, patates, bayatlamasın diye ekmek saklanabilir. Kalitesiz malzemeden üretilen market poşetleri, gıda içermeyen maddelerin taşınmasında, saklanmasında kullanılabilir.

Market poşetlerini, çeşitli amaçlarla ikinci, üçüncü defa kullanırsak tüketimi azaltıp doğaya daha az zarar vermiş oluruz.

Hatırlıyor musunuz? Eskiden her bey efendi adam cebinde ketenden üretilmiş bir file taşırdı.  Belki ömrü boyunca o file O’na yeterdi. Sonra maliyetler düşsün diye fileler bile plastikten yapılmaya başlandı. Daha sonra Paltonun iç cebinde ömrün boyunca ne diye file taşıyacaksın diye bir algı gelişti. Bedava verilen poşetler var, ne diye file taşıyacaksın? Döndük poşete.  Milyonlarca ton doğada yüzyıllarca yok olmayacak atık ürettikten sonra döndük kağıda…

Kağıt çantalar, ilk zamanlar kurtuluş gibi görülse de sonunda anladık ki onlarda ormanlarımızın düşmanı. Mümkünse poşet kullanmayalım, çok az kullanalım.  Bizler, Solin Ambalaj olarak, Çok değil, az poşet tüketelim fikrindeyiz. Az tüketelim ama bu arada, mecbur isek, sizin logonuz, bilgileriniz olsun..

Market Poşeti

Market Poşeti

POŞET FİYATLARI

Fiyatları ürünün kalitesi kullanılan malzeme kalınlık adet ve baskı tercihine göre değişiklik göstermektedir. Sorun dürüst tüccar olabilmek. Gerçekten o metrajda mı? o kalınlıkta, o gramaja..

Piyasadan aldığınız poşet fiyatlarını ucuz pahalı olarak değerlendirmek yerine kalite/ fiyat olarak değerlendirmek her zaman sizi zarar etmekten koruyacaktır. Sunduğumuz ürünlerin fiyatları kalitesine göre en uygun fiyatlardır. Solin Ambalaj olarak ürünlerimizi incelemeden poşet siparişleriniz için karar vermeyin…

Market Poşeti

Market Poşeti

Baskılı Market Poşeti

İşletmenizin logosu, bilgileriniz,  istediğiniz resim, yazı, figürlerin karar verdiğiniz poşetlerin üzerine baskısını yapabiliriz. Markanız yollarda taşınır, otobüs, minibüs, Metrobüs, her yerde..

Bu sayede kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. İhtiyacınızın olduğu her alanda çözümler sunan Solin Ambalaj poşet üretimiyle de her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Baskılı Market Poşetleri

Atlet Poşet

Atlet Poşet

POŞET ÇEŞİTLERİ

Kullanımınıza göre ve kullandığınız ürünlerin özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Taşıma kuvveti, esneme ve gerilim mukavemeti özelliklerine göre mağaza, market, atlet, takviyeli poşet olarak çeşitleri bulunmaktadır. Siz de işinize uygun modellerimizi seçerek firmanıza özel poşet ürettirebilirsiniz.

Market Poşeti Sipariş

Siparişleriniz için mağazamızı inceleyin, telefon ile bilgi alın veya mail göndererek talepte bulunabilirsiniz…

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160 Şişli, İSTANBUL

Baskılı Poşet

Baskılı Poşet Fiyatları

Poşet Çeşitleri

Ambalaj Malzemeleri  

Ambalaj PERPA