Yer İşaretleme Bantları Yer İşaretleme Bandı Çeşitleri Yer İşaretleme Bandı Sarı Siyah Kırmızı Beyaz, Yer işaretleme bantları PVC taşıyıcılı, kauçuk yapışkanlıdır. Güvenlik işaretlemesi, yol ve koridorların çizilmesi vb. amaçlarla kullanılır. Yer İşaretleme Bandı, Sarı / siyah

Yer işaretleme bandı

Yer İşaretleme Bantları

Yer İşaretleme Bantları

3M Vinil Bant
3M 766I Vinil Bant

Yer işaretleme bantları PVC taşıyıcılı, kauçuk yapışkanlıdır. Güvenlik işaretlemesi, yol ve koridorların çizilmesi vb. amaçlarla kullanılır. Yer İşaretleme Bandı, Sarı / siyah, 50×33 m  TL+KDV

Yer İşaretleme Bantları Renkleri

Tesislerdeki Kullanım Şekilleri Şunlardır:

Kırmızı Bant: TEHLİKE! Tesisin herhangi bir bölgesinde kırmızı bant görüyorsanız, bunun anlamı tehlike var demektir. Genel önlem almanız gerekir.

Sarı Bant: Dikkat, Günün farklı saatlerinde gelen ve giden hareketli bir araç veya başka bir tehlike gibi bir tehlike mevcut olabilir.

Turuncu: Kimyasal Tehlikeler. Tehlikeli kimyasalların kullanıldığı her yerde turuncu zemin işaretleme bandıyla işaretlenebilir. Bu bandı, kimyasalların kullanıldığı odaların kapısına yerleştirmek, insanları tehlikeye karşı uyarır.

Mavi: Buhar Havalandırma Alanı. Sıcak suyun havalandırılabileceği her yerde mavi bant ile işaretlenebilir. Buhardan kaynaklanan tehlikelerin bulunduğu alanları belirlemek ve bu bandı yere uygulamak insanları, önemli tehlikelere karşı uyaracaktır.

Güvenlik Sınırı Oluşturma

3M 766I Vinil Bant

3M 766I Vinil Bant

Dünyanın her yerinde, herhangi bir zamanda çalışan çok sayıda farklı makine vardır. İşaretleme Bandı sağladığı güvenlikle makinelerin kullanıldığı, tesisleri çok daha verimli hale getirmeye yardımcı oluyor. Hatta çok uzun zaman önce bile hayal bile edilemeyen yeni ürünler oluşturmasına olanak sağlıyor. Bununla birlikte, yararlı olmalarının yanında, oldukça tehlikelide olabilirler.

Bu makineler, bir kişiye temas ederse ciddi yaralanmalara ve hatta ölüme neden olabilecek birçok hareketli parçaya sahiptir. Makinelerin hareket halinde olabileceği alanları görsel olarak belirlemek için zemin işaretleme bandının kullanılması, insanları olası tehlikelerden haberdar ederek kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Tesis Zemininde İyileştirme

Bu, tesiste herhangi bir makinenin etrafında birkaç dakika içinde kuralabilecek basit bir tehlike önleme şeklidir. Bu kılavuzdaki diğer ürünler hakkında daha fazla bilgi edindikçe, bu tür tehlikelere karşı işletmede çalışanları uyarmış olursunuz.

Yer Belirleme Noktaları

Zemin İşaretleme Bandının kullanıldığı tesisler işlerin yapılmasına yardımcı olmak için bölgeyi dolaşan farklı araçlara sahiptir. Bir hi-low, fork lift veya başka bir araç türü olsun, kullanılmadıkları sürelerde uygun yerlere park etmeleri önemlidir.

Bu çok zor olmamakla birlikte, araçların nereye park edilmesi gerektiğini gösteren görsel işaretlerin olmaması bile, genellikle birçok soruna neden olur. Bu araçların park etmesi gereken yere zemin işaretleme bandı yerleştirerek, sürücünün bu araçları park etmesi gerektiği konusunda hiçbir sorunla karşılaşılmayacaktır.

Otoparka kolay ulaşılması ve parkın kolay yapılabilmesi, tesis çalışanlarının değerli zamanlarını harcamak zorunda kalmaz. Araca ihtiyaç duyan bir sonraki çalışan için de daha kolay olacaktır. Tesis içindeki bu tip parklar için küçük alanların ayrılması, önemli miktarda zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

3M ve muadili yer işaretleme bantları vinil bantlar en uygun fiyatlarla Solin Ambalaj’da

Hemen Ara

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173 Şişli, İSTANBUL

Telefon: +90 212 220 55 62- +90 212 220 55 63

Fax: +90 212 220 55 61

GSm / WhatsApp: +90 532 426 64 13

TEKNİK BANTLAR

3M BANTLAR

BANT ÇEŞİTLERİ

AMBALAJ MALZEMELERİ

İLETİŞİM

PERPA AMBALAJ

6 cevaplar
« Daha Eski Yorumlar

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Yer İşaretleme Bandı Sarı Siyah Kırmızı Beyaz […]

« Daha Eski Yorumlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın