Streç Film

Streç Film, Streç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar.
Streç Film

Streç Film

Teknolojinin gelişmesiyle paketleme alanında adeta devrim niteliğinde üretilen bir paketleme ve ambalaj ürünüdür. Streç filmler kullanım kolaylığı ve saklama koşullarının iyileştirilmesinden ürün paketlemeye ve hatta ürünlerin bir arada tutulması için sarma işlemlerine kadar her alanda kullanılmaktadır. Gerek esneme katsayısının fazla olması; gerekse paketlenen ürünü koruma görevini yerine getirmesi bakımından oldukça kullanışlı bir üründür. Hemen Hemen saklama ve depolama denildiğinde uzun ömürlü işler için kullanılan streç film; paketleme sektörünün yıldızlarından biridir.

Streç Film

Streç Film

STREÇ FİLM FİYATLARI

Streç film fiyatları kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. boy ve ebat olarak farklı olmalarının fiyata yansıması sebebiyle normal kullanım için sunulan streç film ile Palet gibi sevkiyat materyalleri üzerindeki paketlerin sarılmasında kullanılan Streç filmler farklı fiyatlara sahip ürünlerimizdendir. siz de firmanız için bu tarz ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatlı ürünleri bizden temin edebilirsiniz.

STREÇ FİLM KULLANIM ALANLARI

Streç filmlerin kullanım alanı genelde paketleme üzerinedir. Normal bir ev kullanıcısının buzdolabına koyduğu üründen tutun; büyük sevkiyatlar yapan üreticilerin palet üzerindeki ürünlerini sarmasına kadar her alanda kullanımı mevcuttur.ürün paketlemenin çok önemli olduğu gıda sektöründe hayat kurtaran bir malzemedir. haliyle böyle işe yarar bir ürün olması streç filmlerin değerini kullanıma bağlı olarak arttırıyor. Siz de her alanda bu ürünü kullanabilir; karmaşaya son verebilirsiniz…

STREÇ FİLM ÇEŞİTLERİ

Streç film çeşitleri normal ve palet streç olarak ikiye ayrılır. Normal kullanım (genel kullanım) için olan ürün son derece kullanışlı ve hemen hemen her alanda kullanılmakta olup özellikle küçük işletme ve evlerde tercih edilmektedir. Palet streç ise paketlemenin hem zaman olarak hem de sağlamlık açısından önemli olduğu ve düzen konusunda büyük faydalarının olması sebebiyle büyük ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği üründür. Palet streç ihtiyacınızı Solin Ambalaj olarak Türkiye’nin her yerine hızlı servis hizmetlerimizle karşılamaktayız.

Streç Film Siparişi

Streç Film ve diğer tüm ürünlerimizle ilgili olarak siparişleriniz için bizi arayabilir; mail atabilir veya sitemiz üzerinden bizleri arayarak bize fiyat ve ürünler hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz..

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160 Şişli, İSTANBUL

Baskılı Poşet       Ambalaj Malzemeleri      Ana Sayfa     Perpa Ambalaj Malzemeleri