Koli

Koli

Koli

Koli, ambalaj malzemelerinin en önemli parçalarındandır. Solin ambalaj olarak her ebatta kutu koli ambalaj ve paketleme ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Koli nedir

Genellikle oluklu mukavva kağıttan üretilen, ürünlerin paketlenmesi, postalanması, ev ofis, taşıma vb. amaçlarla kullanılan ambalaj malzemesidir.

Nerede Kullanılır:

Öncelikle ürünlerinizi optimum şekilde paketleme ve dış etkilerden korunması amacıyla kullanılır. Ürünlerinizin, müşteriye gönderilmesi, kargo ve posta gibi alanlarda ve ev ofis taşımacılığında kullanılır. Her ebatta üretilebilmesinden dolayı gönderilerinizde büyük kolaylık sağlar.

Baskılı koli:

Dağıtıma sunacağınız bir ürünleriniz varsa üzerinde firmanızı tanıtan logo ve adres gibi bilgilerin yanısıra ürün özelliklerini anlatan ve dikkat edilmesi gereken kuralları hatırlatan çeşitli uyarıların baskısı yapılabilir. Solin ambalaj olarak her ebatta, istediğiniz renkte baskılı imalat yapmaktayız.

Fiyatları:

Koli fiyatlarımız istediğiniz ebatlar, baskı olup olmamaması, baskı renk sayısı ve talep edilen miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En uygun, en ucuz fiyatlar için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Solin ambalaj olarak en kısa sürede, optimum fiyatlarla size hizmet vermeye hazırız.

Sipariş ve teslimat:

Firmamızla iletişime geçip, ebatları, adetleri, baskı olup olmayacağı, baskı renkleri belirlendikten sonra, size bir çalışma yapılır. Onay alındıktan sonra en kısa zamanda imalata geçilip, adresinize teslim edilir.

Ofis veya evinizi, veya yazlığınızı mı taşıyacaksınız? Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatları sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, balonlu naylon ambalaj ürünlerini aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

Evinizi taşırken bakkal market dolaşarak rica minnet kutu ambalaj malzemeleri aramayla uğraşmayın. kutu, balonlu naylon, streç film, bant, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle sizlere sunuyoruz.

Web sitemiz üzerinden tüm ambalaj malzemelerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. İletişim için mail atabilir ya da bizzat arayabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönülüp ihtiyacınız olan ambalaj malzemeleri en uygun fiyatlarla en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Diğer ambalaj malzemelerimiz hakkında bilgi edinmek için menüdeki ilgili linklere tıklayarak detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Poşet    Ambalaj Malzemeleri     Ana Sayfa   Ambalaj Malzemeleri Perpa

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160  Şişli, İSTANBUL