Çift taraflı bant her geçen gün talebi artan yardımcı bir yapıştırma,sabitleme ve birleştirme ürünüdür. Sabitleme, yapıştırma, asma ve dekor amaçlı kullanımların hepsine uygundur.

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çit taraflı filmik bant
Çift taraflı köpük bandı
3M 9088 Çift Taraflı Bant
VHB Çift taraflı silikonlu bant

iki yüzeyinin de yapışkanlı olmasının günlük kullanımda kullanıcılara oldukça fayda sağlaması söz konusu olduğundan ihtiyaç duyulan özel bir üründür.Çift taraflı bantlar farklı iki yüzeyin birbirine yapıştırılması ve birleştirilmesi gibi işlemler için son derece uygundur.

Çift Taraflı Bant Kullanım Alanları

Çift taraflı bantlar, özellikle iş yerlerinde meydana gelen çeşitli hasarların tamiratlarında, tadilatlarında, izolasyonda ve çeşitli dekor amaçlı uygulamalarda kullanılır.

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Kırılan, Çatlayan Yüzeyler

Kırılan ya da çatlayan elektrik süpürgesi vb. elektronik aletlerin tamirinde, kopan parçaların birleştirilmesinde kullanılan çok amaçlı bantlar, yüksek yapıştırma gücüne sahiptir.

Asma İşlemleri

Çift taraflı bantlar, yapıştırma, birleştirme işlemlerini bant gözükmeden yapmanıza imkan veren  çeşitleri iş yerlerinde önemli duyuruları, not kağıtlarını, poster benzeri tanıtım afişlerini asmada büyük kolaylık sağlarlar.

Çift Taraflı Teknik Bant

Çift Taraflı Teknik Bant

Ofis duvarına ayna, saat ve tablo gibi ağır nesneleri asmak için kuvvetli çift taraflı bantlar tavsiye edilir. Çift taraflı bantların ebatları hakkında bilgi edineceğiniz kategoride ekstra güçlü tutuş sağlayan ve fayans, alçı, tahta gibi cisimleri tutan montaj bantları da mevcuttur.

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Otomotiv, reklamcılık, inşaat, matbaa ve baskı, plastik profil, metal, beyaz eşya, kağıt, oluklu mukavva, elektrik- elektronik, solar enerji, engelli yolları, havacılık, ambalajlama ve lojistik, trim ve profil, tekstil, medikal gibi bir çok sektör içinde ve gündelik yaşam içinde pratik ve çözümsel işlevleri ile kullanılmakta olan çift taraflı bantlar ve yapıştırıcılar kullanıldığı alanda çözümler sağlamakta.

Yüksek Yapıştırıcı Kuvveti

Kullanılacak alana en uygun biçimde boyut ve renk çeşitliliği bulunan çift taraflı bantlar, birleştirme ve monte etme gibi pek çok gereksinimde yüksek performans sağlayan yapıştırıcı türlerinden biri olarak gelişmiş çözümler sağlar.

Pek çok alanda çözümsel fonksiyonları ile kullanılmakta olan çift taraflı ve transfer bantları çeşitleri yüksek kalite ve dayanım sağlayan ürünlerdir. İlk yapışma anından başlayarak performansı yüksektir, farklı yüzeylerin ve yapışması zor malzemelerin dahi birleştirilmesi ve montajında etkin bir şekilde kullanılabilir.

Üretim özelliği nedeni ile yüksek performans sağlayan bantlar, genleşmeyi kompanse ederek, darbeleri sönümler ve çok güçlü bir bağlantı oluşturma özellikleri ile çok sayıda alanda tercih edilir.

Çift taraflı transfer bant ürünleri, özel olarak tasarlanmış dispenserleri ile özellikle dekoratif, otomotiv, perde, tekstil, kırtasiye ve davetiye gibi pek çok sektör içinde kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir ve kullanıcısına hız kazandırmakta.

Mekanik Birleştirme

Tüm yapıştırıcı çeşitlerimiz içinde çift taraflı bantlar mekanik birleştirme yöntemlerine alternatif olarak kullanılabilir özelliklerdedir. Solin Ambalaj’ın zengin ürün yelpazesi içinde yer alan üstün performanslı ürünlerinden biri olan Süper Güçlü çift taraflı bantlar; maksimum performans sunmak üzere akrilik malzemeden üretilmiş olup 20 mm en ve 5 m uzunluğundadır.

Ev, araç ve işyeri gibi pek çok alanda pratik biçimde kullanımı ile işlerinizi kolaylaştıran akrilik çift taraflı bantlar kullanıldığı alanda uzun süreli dayanıklılık sağlayan niteliktedir.

Şeffaf yapısı nedeni ile kullanıldığı alanda görsel kirlilik yaratmayan bant aynı zamanda sökülüp çıkartıldığında da yüzeylerde iz bırakmayan özelliğe sahiptir.

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çift Taraflı Teknik Bantlar

Çift Taraflı Bant Çeşitleri

Çift taraflı bant çeşit olarak olmasa da ebat olarak çeşitleri olan bir üründür. Önemli olan kullanıldığı alandaki mukavemetidir. Genelde iki yüzeyin birleştirilmesi için kullanıldığından sağlamlık ve yapıştırıcı kuvveti son derece önemlidir. ebatlar ve bilgiler için mağazamıza göz atabilirsiniz…

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bant Fiyatları

Fiyatlarının ürünün kalitesiyle doğru orantılı olması ve gerçekten değerli bir yardımcı ürün olmasından dolayı piyasada fiyat/kalite anlamında oldukça değişken fiyatlar söz konusudur. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata Solin Ambalaj olarak sunmaktan son derece memnunuz. Müşterilerimizin de kalitemiz konusunda bizi tercih etmelerinin haklı gururunu yaşamaktayız. Fiyatlar ve diğer ürün grupları içim bize ulaşabilir, Mağazadan ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160 Şişli, İSTANBUL

Koli Bandı  

Çift Taraflı Bant     

Teknik Bantlar        

Bant Çeşitleri  

Ambalaj Malzemeleri  

Ana Sayfa  

İletişim

Perpa Ambalaj Malzemeleri

16 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir