KOLİ BANDI

Koli bandı, ambalaj, paketleme, tamirat, tadilat, poşetleme, taşınma, seyahat gibi bir çok alanda kullanılır. Renk olarak, taba, şeffaf ve renkli olmak üzere üç ayrı formatta üretilir.

Koli bandı fiyatları

Koli bandı fiyatları

Taba ve şeffaf koli bantları genellikle daha çok kullanım alanına sahiptirler. Renkli koli bantları genellikle, işaretleme ve sınıflandırma amacı ile kullanılır.

24x100 Koli Bandı

24×100 Koli Bandı

Kullanım alanları

Koli bantları, şeffaf bantlar, günlük yaşamımızda tamirattan, tadilata, paketlemeden, günlük kullanıma kadar her alanda yardımcımızdır. Koli bantları, İstisnasız her firmanın kullandığı paketleme bileşenlerinden birisidir. Dolayısıyla ambalaj sektöründeki ihtiyaçda buna bağlı olarak çok fazladır.

Koli bantları, ambalajlama, paketleme, taşınma vb. gibi bir çok alanda kullanılır. İşyerlerinde, evlerde tüketimi çok fazla olan ambalaj malzemelerindendir. Solin ambalaj olarak gerek kurumsal, gerekse küçük ölçeklerde ürün temini sağlamaktayız.
Kullanım alanları hakkında detaylı bilgi için

Koli Bandı Çeşitleri

36x100 Koli Bandı

36×100 Koli Bandı

Koli Bandı Çeşitleri 36×100 Koli Bandı

Yapısına göre, şeffaf, kahve rengi ve renkli bantlar olarak sınıflandırılabilirler. Standart olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları daha çok üzerine baskı yapılması amacıyla kullanılır. Baskılı Bant için ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Renkli koli bantları daha çok ürün sınıflandırma amacıyla kullanılırlar. Çeşitli renklerde bant ile paketlenmiş ürünler, firma içinde ve kargoda kolaylıkla ayrıştırılabilirler. Örneğin, ampul kolileri mavi, düğmeler, sarı ile paketlendiğinde çalışanlarınız paket içeriğini kolaylıkla tanıyabilirler.

45x100 Koli Bandı

45×100 Koli Bandı

45×100 Koli Bandı 45×100 Koli Bandı

Koli bantları metrajlarına göre sınıflandırılabilir. Genellikle 40, 60, 100 ve 200 metre uzunluğunda üretilirler.

Ayrıca genişliklerine göre guruplandırılabilir; genel olarak 24, 36, 45, 50, 60, 70, 80, 90, 100 mm genişliklerinde üretilirler. Genellikle, 45×100, 24×100, 36×100, 50×100, 60×100, 70×100, 80×100, 90×100, 10×100 ebatlarındadır. 45×40, 45×60 vb. ebatlarda mevcuttur. Ambalajlayacağınız malzemenin gereksinimlerine göre istediğiniz ölçüyü seçebilirsiniz.

50x100 Koli Bandı

50×100 Koli Bandı

KOLİ BANDI FİYATLARI

Koli bantlarının fiyatları her ürünün kalitesine göre, yapışma mukavemetine, metrajına, taba, şeffaf, akrilik ve renkli bantlar olmasına ve alım yapacağınız miktarlara, elimizdeki stoklara göre farklılık göstermektedir.

Bu bant çeşidinde kalite çok önemlidir. Şehir içi, şehirler arası ve diğer ülkelere gönderdiğiniz ürünlerin sırf ambalajlanmasında kullanılan bant yüzünden tahrifata uğramasını istemezsiniz. Kullanacağınız bantlar gerçekten kaliteli ve kopma, yapışma mukavemeti yüksek olmalıdır. Solin Ambalaj, sizlere kaliteyi garanti eder. Bant ürünlerimize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yolda bırakmaz.

Bantlarda metraj çok önemlidir. Üzerinde yazılan ölçüler gerçek midir? çok önemli. Örneğin etiketinde 45×100 yazan bir bant gerçekten 45mm eninde ve daha önemlisi 100 metre boyunda mıdır? Eğer kullandığınız bant, 100 metre yazmasına rağmen 85 metre ise, kolide 48 tane olduğunu düşünürsek toplamda 720 metre zarar edersiniz. Solin Ambalaj Bant ürünleri, etiketinde yazan ölçülerde garantilidir. 100 metre yazıyorsa gerçekten 100 metredir.

Bantlarda, taba, şeffaf, renkli, yapısal olarak akrilik olup olmaması fiyatları fark ettirir. Genel olarak, Şeffaf ve taba bantlar yüksek kullanımdan dolayı daha ucuzdur. Stoklarda her an mevcuttur. Renkli bantların klsik olarak 6 rengi mevcuttur. İstenirse özel renk üretilebilir.

Alım yapacağınız bantın fiyatları, koli adedi ve alım periyotlarınıza göre değişim gösterebilir. Yılda 1 koli kullanan firma ile 100 koli kullanan firmanın birim fiyatları farklılık arz eder.  Solin Ambalaj, kullanım miktarlarınıza göre en optimum fiyatları sağlayacağını garanti eder.

Elimizdeki stoklar dönem dönem bant fiyatlarını etkiler. Bazı dönemlerde yaptığımız kampanyaları lütfen sayfamızdan, Facebook ve Google Plus‘dan takip ediniz.  Bazı dönemlerde çok özel fiyatlar ve kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Stoklarımız uygunsa çok özel kampanyalar sizleri bekliyor olabilir.

Güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Koli Bandı Fiyatları

60x100 Koli Bandı

60×100 Koli Bandı

Bant İmalatı

Solin Ambalaj olarak, siparişini verdiğiniz bantlar standart ölçülerde ise en kısa zamanda stoktan teslim ediyoruz. Standart dışı metraj ve ölçüler için üretim ve teslimat zamanını lütfen teyit ediniz.

Baskılı bantlarda, grafik çalışmanız onaylandıktan sonra en kısa sürede üretimi yapılıp teslim edilir.

70x100 Koli Bandı

70×100 Koli Bandı

Niçin Solin Bant

Bizler Solin Ambalaj olarak öncelikle ürün kalitesine azami dikkat gösteriyoruz. Satışını yaptığımız ürünler gerçek metrajlarındadır. Üzerinde 100 metre yazıp, 80 metre bant almazsınız. Bant fiyatlarını değerlendirirken metrajlarına özellikle dikkat ediniz.

Solin Ambalaj olarak baskısız siparişlerinizi aynı gün teslim ederiz.  Baskılı siparişleriniz grafik çalışması yapılıp onay alındıktan sonra en kısa sürede size ulaştırılır.

Koli Bandı

Koli Bandı

Koli Bandı Kampanya

Bant ve diğer ambalaj malzemelerini sürekli kullanıyorsanız, iletişim bölümünden mail listemize kaydolunuz. Yeni çıkan ürünler, güncel fiyat listeleri ve kampanyalardan haberdar olun.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:160 Şişli – İstanbul

Bant Çeşitleri   Ambalaj Malzemeleri  Ana Sayfa    Perpa Ambalaj Malzemeleri        Baskılı Poşet