Baskılı bant; işletme ve paketleme ihtiyacı olan olan her firmanın kullandığı ve kendi reklamını yapabildiği muazzam bir üründür. Baskılı koli bandı; firmanızın müşterilerinize kurumsal kimliğini en etkili ve efektif anlamda tanıtılmasını, ayrıca reklam maliyetlerinizi de belli bir oranda düşürmenizi sağlar.

Baskılı Bant

Bizler Solin Ambalaj olarak bant ihtiyaçları söz konusunda olduğunda talebinizin en kaliteli şekilde yerine getirilmesi için çalışmaktayız. Firma logonuzu, istediğiniz mesaj ve reklamları  bantın üzerine bastırarak müşterilerinize ve hatta müşteriniz olmayan kitlelere bile reklamınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Baskı yapılmış bant ile ambalajladığınız malzemeler, ofisinizden çıkmalarından itibaren, kargoya kadar, kargonun müşteriye ulaştırılma sürecine dek her yerde sizin görünür olmanızı sağlarlar. Kaliteli ürünler, mükemmel yapışma kalitesi, kurumsal kimliğinize katkısı söz konusu olduğunda en çok tercih edilen ürünlerdir. Türkiye’nin her yerine sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Bant

Baskılı Bant

BASKILI BANT ÇEŞİTLERİ

Baskılı bant çeşitleri aslında isteklerinize uygun şekilde yaptırabileceğiniz için belli baslı çeşitleri bulunmaz. Fakat yinede 3 farklı bant üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Şeffaf bant, Taba bant ve renkli bantlar. Taba ve renkli bantlar üzerine sınırlı sayıda renk ile baskı yapılabilir. Baskı yapacağınız renkler, taba ve diğer renkli bantlara uygun olarak seçilmelidir. Bant rengi, basılacak logonun büyüklüğü, bantın genişliği müşterilerimizin talebine göre şekillendiği için çeşit konusunda müşterilerimiz tamamen özgürdür. Baskılı bant taleplerinizde; firmanıza ait kurumsal logonuzun bantın üstüne istenilen ebatta basılması, renk tercihi, genişlik gibi seçenekler tamamen müşterilerimizin talepleri esas alınarak uygulanır.

BASKILI BANT FİYATLARI

Baskılı bant fiyatları verilen siparişlerin büyüklüğü, seçeneklerin farklılığı gibi fiyata direkt olarak etki edebilecek unsurlarla belirlendiği için fiyatların talebinizin büyüklüğü ve mahiyetiyle alakalı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Kullanacağınız renk sayısı ve bant çeşidine göre değişiklik gösterir. Fiyatlar konusunda genel anlamda kaliteyi uygun fiyata sunma amacımız ve hizmetlerimizin tamamının bu düşünceyle hizmete dönüşmesi; siz değerli müşterilerimiz için firmamızın bir numaralı önceliği olmaya daima devam edecektir. Bant ihtiyaçlarınız için mutlaka iletişime geçerek fiyat alınız.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:173  Şişli, İSTANBUL

BANT ÇEŞİTLERİ

KOLİ BANDI

ÇİFT TARAFLI BANT

MASKELEME BANDI

AMBALAJ MALZEMELERİ

Perpa Ambalaj

BASKILI POŞET

FOTOĞRAF BASKILI POŞET